Biežāk uzdotie jautājumi

TripThis mājaslapā Tu vienkopus atradīsi izdevīgus aviobiļešu, ceļojumu, ekskursiju un apartmentu piedāvājumus, savukārt bloga sadaļa un mūsu Instagram konts Tevi iedvesmos arvien jauniem piedzīvojumiem! Mēs esam pārliecināti, ka mūsdienās ceļot var ikviens un tas nebūt neizmaksā dārgi. 🙂

Apmaksa par izvēlēto pakalpojumu notiek pie konkrētā pakalpojuma sniedzēja.

Ņem vērā, ka ceļojuma cena veidojas no aviobiļešu cenas un no apartmentu izmaksām. Cenas ceļojumu un naktsmītņu rezervēšanas sistēmās tiek regulāri atjaunotas un tās var mainīties jebkurā brīdī atbilstoši vietu pieejamības konkretajā lidojumā vai naktsmītnē.

Raksti uz [email protected]

Vispirms Tev ir jāreģistrē savs lietotāja profils. Kad profils ir reģistrēts un apstiprināts (e-pastā atnāks paziņojums ar profila apstiprinājumu), tad izvēlies sadarbības plānu, kas vislabāk atbilst Tavām vajadzībām. Kad sadarbības plāns izvēlēts, apmaksā rēķinu un sāc pievienot savus pakalpojumus TripThis mājaslapā.

Ja Tevi neapmierina saņemtais pakalpojums, noteikti sazinies ar pakalpojuma sniedzēju. Ņem vērā, ka TripThis ir starpnieks, par pakalpojuma kvalitāti ir atbildīgs pakalpojuma sniedzējs.

Ja vēlies papildināt vai mainīt nopirkto pakalpojumu (ceļojumu, ekskursiju. naktsmītnes u.c.), sazinies ar pakalpojuma sniedzēju.

TripThis piedāvā vienkopus aplūkot izdevīgus ceļojumu, aviobiļešu, ekskursiju un naktsmītņu piedāvājumus. Ņem vērā, ka TripThis ir starpnieks un konkrētie pakalpojumi jāiegādājas pa tiešo pie pakalpojumu sniedzēja.
lvLatvian