fbpx

Piecas apskates vietas Dženovā

Dženova ir plaša pilsēta, kas atrodas Dženovas līcī pie Ligūrijas jūras Itālijas ziemeļrietumu reģionā. Pašlaik Dženova ir sestā lielākā pilsēta valstī un viens no svarīgākajiem ekonomiskajiem centriem, jo tās centrā dzīvo 588 000 iedzīvotāju, bet lielpilsētā – 1,5 miljoni. 

Piecas apskates vietas Florencē

Lai apskatītu visu, ko Florence var piedāvāt, būtu nepieciešamas vairākas nedēļas. Apsverot visas Florencē redzamās un darāmās lietas un plānojot ekskursiju dienas, jūs noteikti nevēlēsieties palaist garām ievērojamākos objektus, kas padarījuši Florenciju par vienu no populārākajām pilsētām Eiropā.

4 idejas aktīvai atpūtai Rīgā

Reklāmraksts Ir laiks atpūtai kopā ar draugiem un ģimeni! Meklē izklaides iespējas galvaspilsētā? Vēlies azartisku un jaudīgu atpūtu? Mums ir vairākas idejas – virtuālā realitāte, braucieni ar elektrokartingiem, lāzera un klasiskais peintbols u.c. izvēles iespējas. Lasi šo rakstu un izvēlies sev piemērotāko izklaides veidu! 1. Virtuālā realitāte jeb VR Virtuālā realitāte ir mūsdienīga izklaide, kas […]

Piecas apskates vietas Ibizā

Viena no slavenākajām, ainaviskākajām un populārākajām Baleāru salām ir Ibiza. Lai gan sala ir salīdzinoši neliela, tā ir bagāta ar apskates objektiem un darāmiem darbiem. 

Piecas apskates vietas Menorkā

Lai gan Menorka bieži vien netiek ņemta vērā salīdzinājumā ar lielāku Maljorku vai piedzīvojumiem bagātāku Ibizu, tā ir vairāk nekā tikai ģimenēm draudzīgs pludmales galamērķis. Vidusjūras reģionā netrūkst vietu, ko apmeklēt, sākot no senajiem cietokšņiem un akmeņiem līdz pasaules klases restorāniem un pat lieliskiem veikaliem, tāpēc lasiet tālāk, lai uzzinātu mūsu populārākās vietas.

Ceļo kopā ar Luminor Black

Jūties brīvi ceļojot ar Luminor Black. Tā ir universāla un eleganta bezkontakta maksājumu karte ceļotājiem un jaunu iespaidu kārotājiem, ko nodrošina Visa un pieņem visā pasaulē. Šī karte  ir piemērota tavām ikdienas vajadzībām un ir uzticams sabiedrotais ceļojot.

Piecas apskates vietas Žironā

Žirona atrodas Katalonijā, Spānijā, starp Barselonu un Kosta Bravu. Tā ir brīnišķīga vieta, ko apmeklēt, ar viduslaiku mūriem, šaurām līkumotām pilsētas ieliņām un vienu no vislabāk saglabātajiem ebreju kvartāliem Eiropā. Lai apskatītu Žironu, jums ir nepieciešama tikai viena diena, tāpēc tā ir lielisks galamērķis pat visātrākajos maršrutos pa Spāniju.

Piecas apskates vietas Monako

Viena no krāšņākajām un spožākajām vietām uz zemes ir tikai divus kvadrātkilometrus liela. Monako ir brīnišķīga zilā jūra, eksotiskas puķes, palmas un Le Rocher klints, kas ir dramatisks izcilnis, kas paceļas virs Vidusjūras. 

Piecas apskates vietas Marseļā

Marseļa ar rosīgu ostu un dzīvīgu pilsētas enerģiju ir pievilcīga apmeklētājiem, kas meklē autentisku tūrisma pieredzi. Šī dzīvīgā kosmopolītiskā pilsēta ir Francijas vecākā un otrā lielākā pilsēta pēc Parīzes.

Piecas apskates vietas Tulūzā

Garonnas upes krastos esošajai Tulūzai ir iesauka “La Ville Rose”. Tas tāpēc, ka daudzas no pilsētas lieliskajām ēkām ir būvētas no sārti sārtiem ķieģeļiem, piešķirot pilsētas ainavai izskatu, ko nevar salīdzināt ne ar vienu citu pilsētu. Liela daļa šīs arhitektūras tika finansēta, tirgojoties ar pilsētas lielāko preci – velēnu, kas bija zilā krāsviela, ko izmantoja viduslaiku un renesanses tekstilrūpniecībā.