Iepazīsimies!

Mūsu lielākā kaislība ir ceļošana. Latvijā, šķiet, nav vietas, kur vēl neesam paguvuši būt, kamēr visu kontinentu apceļošana viennozīmīgi ir mūsu to-do listē. Arī TripThis tapšanas mērķis ir cieši saistīts ar mīlestību pret ceļojumiem – vēlamies dalīties ar pieredzēto, dot noderīgus padomus, apkopot vienkopus izdevīgākos ceļojumus un viesnīcu, apartmentu piedāvājumus, kā arī pierādīt, ka ceļot mūsdienās var ikviens un tas nebūt neizmaksā dārgi.

Kādēļ izvēlēties Tripthis?

Plašākais atpūtas pakalpojumu klāsts Latvijā - TripThis vienkopus apvieno ceļojumus, ekskursijas, pārgājienus, viesnīcas, apartmentus un lētus lidojumus

Uzticams sadarbības partneris - darbojamies tirgū jau 6 gadus un no neliela ceļojumu portāla esam izauguši par uzticamu sadarbības partneri reklāmdevējiem

Izdevīgi piedāvājumi - TripThis piedāvā izdevīgus ceļojumu, ekskursiju, viesnīcu un apartmentu piedāvājumus ikvienai gaumei!

Portāls ar pievienoto vērtību - ne tikai dalāmies ar izdevīgiem piedāvājumiem, bet arī piedāvājam sekot līdzi mūsu piedzīvojumiem sociālajos tīklos un sniedzam ceļojumu ieteikumus blogā

Par mums runā!

Ja esi ceļošanas iesācējs vai jau lietpratējs un vēlies smelties jaunas ceļojumu idejas, TripThis ir īstā vieta! Lieliski, izzinoši un aizraujoši galamērķu apraksti ir atrodami viņu plašajā bloga sadaļā. Taču, ja esi vizuāliķis, tad noteikti ieskaties viņu Instagram profilā un atradīsi to, kas tev sirdij tuvāks! Āķis lūpā garantēts!

Dārta Saulīte

Regulāri sekoju TripThis sagatavotajai informācijai par izdevīgākajiem tā brīža ceļojumiem. Jau vairāki ceļojumi noķerti un noteikti vēl daudzi priekšā. Paldies TripThis!

Madara Ķešane

Lieliski un īpaši izdevīgi ceļojumu piedāvājumi, apkopoti vienuviet! Ja vēlies ceļot vairāk, par to maksājot būtiski mazāk, noteikti iesaku sekot līdzi TripThis jaunumiem!

Alise Bukovska

Mūsu komanda

kaspars elcis

Kaspars Elcis

Izveidotājs un līdzīpašnieks

evita mežezera elce

Evita Mežezera-Elce

Izveidotāja un līdzīpašniece

Elīza Mia

Jaunākais komandas dalībnieks

lvLatvian