CEĻOJUMS UZ ŠVEICI

0 (0 Reviews)
Cīrihe, Switzerland
No: €289.00
0
(0 atsauksme)
Rezervēt
Ceļojuma datumi

27.04.-03.05.2024

Ceļojuma veids

Ceļojums

Grupas lielums

30 cilvēku

Papildus

Ar brokastīm

Par šo ceļojumu

Pieejamās autobusu tūres – 

13.04.-19.04.2024;

27.04.-03.05.2024;

18.05.-24.05.2024;

01.06.-07.06.2024;

22.06.-28.06.2024;

13.07.-19.07.2024;

27.07.-02.08.2024…..

 
 

Iekļauts/ nav iekļauts

  • Vieta tūrisma klases autobusā
  • Grupas vadītāja pakalpojumi
  • 6 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
  • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 170.00€
  • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
  • Tūrisma nodoklis par dzīvošanu viesnīcā Francijā un Vācija : 5,35 €/personu visa ceļojumā laikā

Plāns / papildus pakalpojumi

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 99 €

Ekskursija Berne
Ekskursija “Reinas ūdenskritums - Cīrihe - Lucerna"
Ekskursija uz Vircburgu
Ekskursija ,,Ženēva-Veve-Montrē,,
Pastaiga Nirnbergā
EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS:
(PĒC VĒLĒŠANĀS)
Ekskursija Interlakenā 25.00€

Ceļojuma programma

1. DIENA
Izbraukšana no Rīgas agri no rīta ≈ 03:30 - 04:30

Tranzīts Polijas teritorijā.

Iekārtošanās 3* viesnīcā, atpūta.

2. DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Nirnberga ir moderna pilsēta ar rosīgu dzīvi un pusmiljons iedzīvotāju. Īpašas atmosfēras un mājīguma pilnā pilsēta aicina uz pastaigām, kura laikā vērosiet un gūsiet atklāsmes. Īpašais pilsētas gars ir labi jūtams vecpilsētā ar tās daudzajām omulīgajām vietām un ļoti pieņemamām cenām veikalos. Sv. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielu muzikanti,kuri ir sabraukuši no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera Nama siltajos vasaras vakaros ir sastopami mūsdienīgas dzīves cienītāji. Šī ir Nirnbergas pievilcīgā puse: šeit harmoniski līdzās pastāv vecs un jauns, moderns un vēsturisks. Nirnbergā Jūs gaida daudz pārsteigumu.

Izbraukšana uz 3* viesnīcu Francijas/Vācijas teritorijā.

3. DIENA
Brokastis.

Ekskursija “Reinas ūdenskritums - Cīrihe - Lucerna”.

Ekskursijas brauciens uz Reinas ūdenskritumu (par papildus samaksu 1 €).

Reinas ūdenskrituma skaisās ainavas, dzidrās ūdens straumes, kas plūst ar neticamu ātrumu, svaigums, kas dzimst gaisā, un dabas majestātiskums pārsteigs un stindzinās. Šīs ainavas ir iedvesmojušas daudzus dzejniekus un rakstniekus.

Ekskursija Cīrihē.

Cīrihe - pilsēta ar visaugstāko dzīves līmeni. Tas ir vislielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē, un vienlaikus, pateicoties unikālajai ainavai un arhitektūrai, viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Mājīgi izvietojusies starp diviem kalniem, pilsēta amfiteātra veidā paceļas pa nogāzēm, cauri tai plūst Limmatas upe, bet abās Cīrihes ezera pusēs tā izrāda savas labākās fasādes. Labos laika apstākļos aiz ezera pie apvāršņa mirdz Šveices Alpu sniegu panorāma. Brīvais laiks.

Tālāk dodamies uz Lucernu. Ekskursija Lucerna (*ziemas sezona "vakara Lucerna").

Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā tika uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

4. DIENA
Brokastis.

Numuru atbrīvošana. Brauciens uz Berni.

Ekskursija Bernē.

Berne nav līdzīga nevienai citai pilsētai, tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzajām viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: "No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā". Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti.

Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās brauciens uz ūdenskritumu ieleju Interlakenā (papildus maksa 25 €).

Pēc Mendelsona vārdiem: “Kas neredzēja Interlakenas ainavu, neko nezinās par Šveici. Aprakstīt to ir neiespējams, vārdi te ir bezspēcīgi..."
Pašā Šveices sirdī esošā Interlakena kalpo par sava veida savienojumu starp diviem ezeru lokiem – Tūnas un Briencas ezeriem. Tā radies arī tās nosaukums, kas nozīmē “starpezeru”. Ūdens ar kristāldzidrajiem kalnu strautiem, dārdošajiem ūdenskritumiem, tīrajām upēm, dziļajiem zilajiem ezeriem un strūklakām - to visu būs iespēja skatīt savām acīm.

Pa ceļam apstāšanās pie Trimellbahas ūdenskrituma (Trummelbachfalle) (par papildus samaksu). (Ziemas periodā no 06.11. līdz 01.04.)

Vakarā ceļš uz Francijas Šveici.

Izbraukšana uz 3* viesnīcu Francijas teritorijā. Atpūta.

5. DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ekskursijas brauciens ,,Ženēva-Veve-Montrē,,.
Tālāk brauciens uz Ženēvas ezeru. Ženēvas ezers ir tik liels, ka tam pat ir paisumi un bēgumi. Redzēsim Monblānu – visaugstāko Rietumeiropas virsotni. Tieši šajā Šveices rajonā mieru un
iedvesmu meklējuši virkne aktieru, rakstnieku, dziedātāju: Odrija Hepbērna, Alēns Delons, Fredijs Merkūrijs, Čārlzs Dikenss, Hanss Kristians Andersens, I. u.c.
Ierašanās Ženēvā. Ekskursija pilsētā.
Ekskursijas laikā redzēsim Jet d'Eau strūklaku, kas ir viens no svarīgākajiem Ženēvas simboliem. Pastaigāsimies gar Monblāna krastmalu. Tad apmeklēsim Angļu parku un redzēsim slaveno ziedu
pulksteni, kuru veido vairāk nekā 6000 augu. Tad dosimies uz vecpilsētas centru un Sv. Pētera katedrāli. Tieši šajā katedrālē savus sprediķus lasījis slavenais reformators Žans Kalvins, pateicoties kuram Ženēvu 16gs. sāka dēvēt par protestantu Romu. Ekskursijas laikā redzēsim arī viduslaiku arsenāla ēku, Rātsnama ēku, kur atrodas Ženēvas valdība un kur tika pieņemta slavenā Ženēvas Cilvēktiesību konvencija; Kārļa II kapenes-mauzoleju; viesnīcu, no kuras savā pēdējā pastaigā ir devusies Austrumungārijas imperatore Amālija Eugēnija Elizabete, kura visā pasaulē ir slavena ar vārdu Sissi.
Pastaigāsimies De La Tray parkā ar lielisku skatu laukumu un Bastionu parkā, kur atrodas piemineklis “Reformācijas siena”. Reformācijas siena - kompozīcija, kas sastāv no dažādām statujām un bareljefiem, kas ir veltīti protestantu kustības līderiem. Brīvais laiks Ženēvā.
Tālāk dosimies uz Veve.
Katru gadu pilsētā norisinās komēdijas filmu festivāls, varēsiet uzņemt bildes blakus Čārlija Čaplina piemineklim - komiķis pēdējos 25 sava mūža gadus nodzīvojis te.
Tālāk dosimies uz gleznainu Montrē pilsētiņu, redzēsim viesnīcu „Montre Palace”, kurā ilgu laika periodu ir dzīvojis „Lolitas” autors, rakstnieks Vladimirs Nabokovs.
Brīvais laiks. Jums būs iespēja redzēt Šiljonas pili, kuras drūmā vēsture esot tik ļoti saviļņojusi Baironu, ka dažu dienu laikā viņš te ir sacerējis savu slaveno poēmu “Šiljonas gūsteknis” (ieejas biļetes par piemaksu ~13.5 CHF).
Izbraukšana uz 3* viesnīcu Francijas/Vācijas teritorijā.
Iekārtošanās, atpūta.
6. DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Vircburgu.

Ekskursija pilsētā.

Vircburga (Wurzburg) atrodas Bavārijas federālās zemes ziemeļrietumos un ir slavena ar tās arhitektūru un vīniem, bet Vircburgas rezidence ir viena no labākajām mūsdienu celtnēm baroka stilā Vācijā, kuru UNESCO ir atzinusi par Kultūras mantojumu.

Izbraukšana uz 3* viesnīcu Polijas teritorijā.

7. DIENA
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā vēlu naktī/agri no rīta ≈ 23:00 - 23:59.

Ilgums

5-10 dienas

Ēdināšana

Ar brokastīm

Biežāk uzdotie jautājumi

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms brauciena

Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā

Ceļojuma galamērķis

Cīrihe, Switzerland

Atsauksmes

0/5
Nav novērtēts
(0 Reviews)
Lielisks
0
Ļoti labi
0
Vidējs
0
Slikts
0
Briesmīgs
0
0 reviews on this Tour - Rādīt 1 uz 0

Uzrakstīt atsauksmi

No: €289.00
0 (0 Reviews)

Īpašnieks

Interlux

Reģistrēts kopš 2023

Līdzīgi piedāvājumi

Paris, France

PARĪZE – BERLĪNE – AMSTERDAMA

0 (Nav atsauksmes)