Kādas izstādes apmeklēt Tukuma novadā martā?

Tukuma novadā varam būt lepni par to, ka mūspusē ir kvalitatīvs, daudzveidīgs, mūsdienīgs, apmeklētāju interesēm atbilstošs kultūras piedāvājums, kas sevī ietver arī novadpētniecības un daudzpusīgas profesionālās mākslas izstādes. Marta mēnesī aicinām gan piedalīties Tukuma Muzeja organizētajā Pavasara sprintā – konkursā, kura ietvaros ir iespēja 1 dienas laikā apmeklēt 7 Tukuma muzejus, gan arī – ielūkoties […]

TripThis iepazīstina : Koka māja

Pazust no pilsētas burzmas, lai izbaudītu nesteidzīgu atpūtu pašam savā guļbūves mājā? Jā, lūdzu!

TripThis iepazīstina : Nandi Rezidences

Plaša zaļā teritorija, pirts, baļļa ar burbuļvannas funkciju un āra terase ar sildlampu ļaus sasildīties un piedzīvot vasaras sajūtu vien 25 minūšu brauciena attālumā no Rīgas, Jāņupē.

TripThis iepazīstina : Namiņš Kokos

Namiņš ozolu zaru galotnēs ir lieliska vieta nesteidzīgai atpūtai divatā – tajā pieejama pirts ar skatu uz mežu, pilnībā aprīkota virtuve, ērta atpūtas zona zem namiņa ar galdu, krēsliem, šūpuļkrēslu, grilu, kā arī par papildus samaksu pieejams kubls, kas pie netālu esošā dīķa tiek pievests pa improvizētām dzelzceļa sliedēm. Starp citu, dīķī ne tikai iespējams peldēties, bet arī makšķerēt! ????

Jaunums! OTTO Hotel & Sun – SPA un dizaina viesnīca Pāvilostā

Šajā laikā, kad brīvi varam apceļot tikai Latviju, un čaklākajiem ceļotājiem šķiet, ka turpat vai visas vietējās takas izstaigātas un muižas sabildētas, galamērķu sarakstam beidzot varam pievienot arī elegantu viesnīcu vēsturiskas piejūras mazpilsētas centrā. Pāvilosta ir sagaidījusi savu 4* OTTO Hotel & Sun, tikai 100m no Baltijas jūras pludmales.

SPA atpūta Igaunijā divām personām ar brokastīm €59

Ja alksti atvilkt elpu no ikdienas rutīnas, SPA brīvdienas būs tieši laikā – baseini, burbuļvanna un saunas skaistajā vien 30 minūšu brauciena attālumā no Tallinas tikai par €59 divām personām.

Airbnb jaunajiem klientiem dāvina atlaidi līdz €30 pirmajai rezervācijai

Airbnb ir viens no pēdējo gadu veiksmīgākajiem projektiem, kas piedāvā īslaicīgus īres piedāvājumus (dzīvokļus, istabas, mājas, villas) un ir patīkama alternatīva ierastajām viesnīcām. Vēlies dzīvokli pašā Vidusjūras krastā vai villu saules apspīdētajā Maiami? Tas ir iespējams!