Visas biļetes turp un atpakaļ Baltijā un uz Varšavu ar 20% atlaidi ar LUXEXPRESS

Lielisks piedāvājums no Luxexpress – ceļojiet līdz marta beigām starp Baltiju un Varšavu ar 20% atlaidi. Iegādājoties biļeti, jāizmanto akcijas kods: BALTIC20 Aicini līdzi savus draugus un dodieties kopīgā ceļojumā, lai atklātu Baltijas valstis. Izbaudi gardus ēdienus un aizraujošus pasākumus! Maršruti: Rīga – Tallina Rīga – Pērnava Rīga – Viļņa Rīga – Varšava Tartu – […]

Ceļotāju karte – Monese (saņem 20€ savā kontā reģistrējoties)

Vai zini, kura ir viena no labākajām kartēm, kura piemērota ikvienam cilvēkam, kurš ikdienā (vai arī tikai reizēm) ceļo? Tā ir Monese karte, turpmāk mēs pastāstīsim kādas ir šīs kartes priekšrocības. *Rakstā atradīsi akciju, kuras ietvaros varēsi saņemt BEZMAKSAS Monese karti un BEZMAKSAS 15€ savā kontā – ievadot akcijas kodu “KASPA280”

Yandex Taxi atlaižu kods BEZMAKSAS pirmajam braucienam €5 vērtībā

Latvijā jau kādu laiku darbojas taksometru izsaukšanas platforma Yandex Taxi, kura piedāvā taksometra pakalpojumu par paredzamām izmaksām jau pirms brauciena sākuma!

Pilsētas kvests – iepazīsti savu pilsētu piedaloties aizraujošā kvestā

Visiem ir labi zināmas kvestu istabas, taču pašlaik arvien lielākus apgriezienus pasaulē uzņem pilsētas kvesti. Kas tad īsti ir kvestu istabas?

€5 atlaide kabatas izmēra ceļojumu Wi-Fi rūtera nomai no Rent `n Connect

Rent `n Connect ir kabatas izmēra Wi-FI rūteris, kas nodrošina ātru un uzticamu bezvadu interneta savienojumu ceļojumu laikā.

€5 atlaide pirmajam Bolt (Taxify) braucienam ar kodu: TRIPTHIS

Vai esi saskāries ar situāciju, kad izsauc taksometru un nezini, kāds auto atbrauks, kur atrodas taksis un cik brauciens ar taksometru tas izmaksās?
Iespējams, ka Tev ir gadījies arī tā, ka dodoties uz savu galamērķi secini, ka līdzi nav skaidras naudas vai arī taksometrā nav iespējams norēķināties ar karti. Reizēm, protams, taksists arī nevar izdot atlikumu!
Situācijas ir dažādas, tādēļ, lai no tām izvairītos, Bolt (Taxify) piedāvā ērtu risinājumu, kas vienmēr būs Tavā kabatā.

Airbnb jaunajiem klientiem dāvina €25 atlaidi

Airbnb piedāvā izīrēt nakšņošanas vietu vairāk kā 191 valstīs un 34000 pilsētās un ik gadu Airbnb pakalpojumus izmanto vairāki miljoni cilvēku.

Jaunajiem klientiem, kuri iepriekš nav reģistrējušies Airbnb mājaslapā, uzņēmums piedāvā īpašu ‘iepazīšanās’ atlaidi naktsmītnei – €25.

Lux Express īpašais piedāvājums braucieniem uz Viļņu ar kodu TRIPTHIS

Nepārspējams piedāvājums sadarbībā ar Lux Express – iegādājies biļetes Rīga-Viļņa vai Viļņa-Rīga ar akcijas kodu TRIPTHIS par 7€ (regulārā sēdvieta) un 14€ (Lounge sēdvieta). Akcija spēkā maršrutam Rīga-Viļņa-Rīga Pārdošanas periods: 18.07. – 23.07.2018. Ceļošanas periods: 23.07. – 30.09.2018. Akcijas kods: TRIPTHIS Cena:    Rīga –Viļņa vai Viļņa – Rīga regulārā sēdvieta 7€                 Rīga –Viļņa […]

Ar kodu “TRIPTHIS” 20% atlaide Grafomap karšu plakātiem

Zīmols Grafomap piedāvā izveidot unikāla dizaina plakātu ar Tevis izvēlētu lokāciju, atgādinot par Tev tuvām vietām vai ļaujot pasapņot par vietām, kur reiz vēlies aizceļot. Grafomap plakāti būs ne tikai oriģināla dāvana, bet arī lieliski iederēsies Tava mājokļa interjerā! Izmanto kodu TripThis un iegūsti 20% atlaidi savas unikālās kartes izveidei.   [button url=grafomap.com]Izveidot savu unikālo […]

10% atlaide Tavai nākamajai rezervācijai ar Booking.com

Ja vēlies iegūt 10% atlaidi savam nākamajam rezervējumam, tad apmeklē šo saiti https://www.booking.com/s/25_8/37d112dc un Tu iegūsi 10% atlaidi pēc tam, kad būsi palicis viesnīcā – Booking.com to atskaitīs atpakaļ uz Tavu kontu pēc izrakstīšanās no viesnīcas.