fbpx
Reklāma

Ceļotāju karte – Monese (saņem 20€ savā kontā reģistrējoties)

Vai zini, kura ir viena no labākajām kartēm, kura piemērota ikvienam cilvēkam, kurš ikdienā (vai arī tikai reizēm) ceļo? Tā ir Monese karte, turpmāk mēs pastāstīsim kādas ir šīs kartes priekšrocības. *Rakstā atradīsi akciju, kuras ietvaros varēsi saņemt BEZMAKSAS Monese karti un BEZMAKSAS 15€ savā kontā – ievadot akcijas kodu “KASPA280”

Reklāma

Yandex Taxi atlaižu kods BEZMAKSAS pirmajam braucienam €5 vērtībā

Latvijā jau kādu laiku darbojas taksometru izsaukšanas platforma Yandex Taxi, kura piedāvā taksometra pakalpojumu par paredzamām izmaksām jau pirms brauciena sākuma!

Reklāma

Pilsētas kvests – iepazīsti savu pilsētu piedaloties aizraujošā kvestā

Visiem ir labi zināmas kvestu istabas, taču pašlaik arvien lielākus apgriezienus pasaulē uzņem pilsētas kvesti. Kas tad īsti ir kvestu istabas?

Reklāma

€5 atlaide kabatas izmēra ceļojumu Wi-Fi rūtera nomai no Rent `n Connect

Rent `n Connect ir kabatas izmēra Wi-FI rūteris, kas nodrošina ātru un uzticamu bezvadu interneta savienojumu ceļojumu laikā.

Reklāma

€5 atlaide pirmajam Bolt (Taxify) braucienam ar kodu: TRIPTHIS

Vai esi saskāries ar situāciju, kad izsauc taksometru un nezini, kāds auto atbrauks, kur atrodas taksis un cik brauciens ar taksometru tas izmaksās?
Iespējams, ka Tev ir gadījies arī tā, ka dodoties uz savu galamērķi secini, ka līdzi nav skaidras naudas vai arī taksometrā nav iespējams norēķināties ar karti. Reizēm, protams, taksists arī nevar izdot atlikumu!
Situācijas ir dažādas, tādēļ, lai no tām izvairītos, Bolt (Taxify) piedāvā ērtu risinājumu, kas vienmēr būs Tavā kabatā.

Reklāma

Airbnb jaunajiem klientiem dāvina €25 atlaidi

Airbnb piedāvā izīrēt nakšņošanas vietu vairāk kā 191 valstīs un 34000 pilsētās un ik gadu Airbnb pakalpojumus izmanto vairāki miljoni cilvēku.

Jaunajiem klientiem, kuri iepriekš nav reģistrējušies Airbnb mājaslapā, uzņēmums piedāvā īpašu ‘iepazīšanās’ atlaidi naktsmītnei – €25.

Reklāma

Lux Express īpašais piedāvājums braucieniem uz Viļņu ar kodu TRIPTHIS

Nepārspējams piedāvājums sadarbībā ar Lux Express – iegādājies biļetes Rīga-Viļņa vai Viļņa-Rīga ar akcijas kodu TRIPTHIS par 7€ (regulārā sēdvieta) un 14€ (Lounge sēdvieta). Akcija spēkā maršrutam Rīga-Viļņa-Rīga Pārdošanas periods: 18.07. – 23.07.2018. Ceļošanas periods: 23.07. – 30.09.2018. Akcijas kods: TRIPTHIS Cena:    Rīga –Viļņa vai Viļņa – Rīga regulārā sēdvieta 7€                 Rīga –Viļņa […]

Reklāma

Ar kodu “TRIPTHIS” 20% atlaide Grafomap karšu plakātiem

Zīmols Grafomap piedāvā izveidot unikāla dizaina plakātu ar Tevis izvēlētu lokāciju, atgādinot par Tev tuvām vietām vai ļaujot pasapņot par vietām, kur reiz vēlies aizceļot. Grafomap plakāti būs ne tikai oriģināla dāvana, bet arī lieliski iederēsies Tava mājokļa interjerā! Izmanto kodu TripThis un iegūsti 20% atlaidi savas unikālās kartes izveidei.   [button url=grafomap.com]Izveidot savu unikālo […]

Reklāma

10% atlaide Tavai nākamajai rezervācijai ar Booking.com

Ja vēlies iegūt 10% atlaidi savam nākamajam rezervējumam, tad apmeklē šo saiti https://www.booking.com/s/25_8/37d112dc un Tu iegūsi 10% atlaidi pēc tam, kad būsi palicis viesnīcā – Booking.com to atskaitīs atpakaļ uz Tavu kontu pēc izrakstīšanās no viesnīcas.

Reklāma

Lux Express biļešu izpārdošana – atlaides līdz 60% ar akcijas kodu TRIPTHIS

Lielisks piedāvājums sadarbībā ar Luxexpress – biļetes no Rīgas uz Tallinu, Viļņu un Minsku ar akcijas kodu TRIPTHIS par īpaši izdevīgu cenu!