Tā kā Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, arvien aktuālāks ir jautājums, kā pārsteigt svētkos savus mīļos. TripThis komanda ir apkopojusi vairākas oriģinālas dāvanas, kas ne tikai būs draudzīgas maciņam, bet arī iepriecinās tos, kam īpaši tuva ir ceļošanas tēma.

1. Nokasāma ceļojumu karte

Nokasāma ceļojumu karte ir veidota līdzīgi kā momentloterijas biļete – dāvanas saņēmējs varēs nokasīt tās valstis, kuras ir apmeklējis. Šī karte ļaus iemūžināt apceļotās vietas, kā arī kalpos kā lielisks papildinājums interjeram, jo to ir iespējams piestiprināt pie sienas. Karti iespējams iegādāties Jāņa sētas karšu veikalā vai Ebay.

2. Ceļojumu maks

Piparmētru krāsas ietilpīgs ceļojumu maks, kur atradīsies vieta pasei, naudai un ceļojuma biļetēm, būs ideāla dāvana kādai ceļot mīlošai dāmai! Maku iegādājies šeit.

celojumu maks

3. Monopols

Uzdāvini pasaulslaveno spēli Monopolu un ļauj dāvanas saņēmājam aizceļot uz jebkuru pasaules malu vien dažu minūšu laikā! Monopolu iegādājies šeit.

monopoly_pack_logo

4. Personalizēts galda kalendārs

Galda kalendārs ar spilgtākajiem ceļojumu momentiem būs īpaši noderīga dāvana, kas ļaus vēl un vēl atgriezties piedzīvotajā. Ja dāvanas saņēmējs nav kalendāru piekritējs, lieliska alternatīva būs fotogrāmata vai kanva ar ceļojuma fotogrāfijām. Personalizētu galda kalendāru, fotogrāmatu vai plakātu iegādājies šeit.

galda-kalendars

5. Platleņķa objektīvs viedtālrunim

Ja dāvanas saņēmējs ir aktīvs ceļojuma iespaidu iemūžinātājs, šī dāvana būs kā radīta viņam, jo ar viedtālrunim piestiprināmo platleņķa objektīvu būs iespējams fotogrāfijā iekļaut vēl vairāk apkārtējā skaistuma! Objektīvu iegādājies šeit.

screen-shot-2016-12-18-at-20-20-16

6. Bagāžas svari

Bagāžas svari būs īpaši noderīga dāvana ikvienam ceļotājam, jo lielākajā daļā lidostu bagāžas svēršanas pakalpojumi ir par maksu, kā arī pārāk smaga bagāža var radīt neērtības, jo par pārsniegtu bagāžas svaru var nākties piemaksāt. Bagāžas svarus iegādājies šeit.

bagāžas svari

7. Grāmata 

Pārsteidz draugu vai ģimenes locekli ar īpaši piemeklētu grāmatu! Svētkos dāvā ceļvedi uz vietu, kur viņš jau sen ir sapņojis nokļūt, grāmatu, kur apkopoti piedzīvojumu stāsti no visas pasaules vai tieši otrādi – piedzīvojumu stāstu, kas dāvanas saņēmēju aizvedīs uz pasaules elpu aizrajušākajām vietām! Grāmatas meklē šeit.

gramatas

8. Piepūšams matracis

Piepūšams matracis būs ideāla dāvana tiem, kas dievina brīvdabas ceļojumus! Matracis ir piepūšams mazāk kā minūtes laikā un to iespējams izmantot kā gultu vai atpūtas krēslu. Liels matrača pluss ir tā nelielie izmēri (neizvērstā stāvoklī: 35cm x 15cm x 10cm) un svars (1,2kg). Matraci iegādājies šeit.

imgpsh_fullsize-1024x450

9. Personalizēta salokāma ūdens pudele

Salokāma ūdens pudele būs īpaši praktiska dāvana jebkuram ceļotājam. Apdrukā to ar iedvesmojošu citātu, veiksmes novēlējumu vai jūsu kopīgo fotogrāfiju. Dāvanas saņēmējs noteikti to novērtēs! Personalizētu salokāmu ūdens pudeli iegādājies un apdrukā šeit.

3pack-500x500

10. Ceļojumu dvielis

Ātri žustošs antibakteriāls mikrošķiedru dvielis, kas aizņem ļoti maz vietas, būs noderīgs kompanjons ikvienam ceļotājam! Dvieli iegādājies šeit.screen-shot-2016-12-18-at-21-12-57

Lai pārsteigums izdodas!

Starp citu, lieliska dāvana būs arī ceļojums uz vietu, kur draugs vai ģimenes loceklis jau sen ir sapņojis nokļūt! Izdevīgākos piedāvājumus meklē uz top galamērķiem visā pasaulē meklē tripthis.eu vai arī raksti uz [email protected], lai TripThis komanda piemeklētu tieši Tev vai Taviem mīļajiem atbilstošāko ceļojumu!