Kā atrast lētas biļetes lidojumiem?

Ceļošana vilina daudzus – tā ir iespēja izrauties no ikdienas, smelties pozitīvas emocijas, paplašināt redzesloku un iegūt neaizmirstamas atmiņas. Par laimi, mūsdienās ceļot ir visnotaļ vienkārši – īpaši, ja tiek izmantoti aviokompāniju pakalpojumi. Tādā veidā salīdzinoši īsā laikā iespējams nokļūt teju ikvienā pasaules valstī.

Ceļojuma budžets

Pirms došanās ceļojumā jāveic virkne sagatavošanās darbu. Viens no tiem  – ceļojuma budžeta plānošana. Protams, ne visus izdevumus iespējams izplānot, taču – jo izdevīgāki būs paredzamie tēriņi, jo vairāk atliks citiem mērķiem un veiksmīgāk varēsi iekļauties sākotnēji plānotajā budžetā.

Mūsdienās iespējas ietaupīt ir plašas – pieejamas gan maciņam draudzīgas naktsmītnes, gan arī lēti lidojumi. Tomēr, kā atrast aviobiļetes par izdevīgām cenām? Par to lasi turpinājumā.

Pēdējā brīža ceļojumi un aviobiļešu izpārdošanas

Viena no iespējām, kā tikt pie lētām biļetēm, ir izvēlēties kādu no pēdējā brīža ceļojumiem. Tas gan nozīmē regulāri sekot līdzi aktuālajai informācijai un būt gatavam kravāt koferi jau pavisam drīz. Tāpat var izmantot arī izpārdošanas vai īpašas akcijas, kas ļauj aviobiļetes uz kāroto galamērķi iegādāties par patīkamām cenām.

Bet, ja nevēlies paļauties uz pēdējā brīža piedāvājumiem, aviobiļetes meklē un iegādājies laicīgi – pat dažus mēnešus iepriekš. Arī tas ir veids, kā ietaupīt.

Lidojums ar pārsēšanos

Ja vien laika ir pietiekami daudz un nebaida zināmas neērtības, var izvēlēties lidojumu ar pārsēšanos. Tas var izrādīties visai ievērojams ietaupījums, turklāt, ja vien starp reisiem ir pietiekami daudz laika, iespējams apskatīt arī pilsētu, no kuras plānots tālākais lidojums.

Lidojumam izdevīgākais laiks

Jāņem vērā, ka aviobiļešu cenas ietekmē arī plānotais lidojuma laiks. Lai ietaupītu naudu, ceļojumu vērts plānot ārpus tūrisma sezonas. Tāpat lētākas biļetes iespējams iegādāties uz reisiem agri no rīta vai vēlu vakarā. Nozīme ir arī lidojumu dienām – aviobiļetes uz reisiem nedēļas nogalēs parasti izmaksā vairāk.

Aviobiļešu rezervēšanas vietnes

Parasti, plānojot lidojumu, visa informācija par reisiem un biļešu iegādi tiek meklēta aviokompāniju mājas lapās. Taču gudri ceļotāji zina, ka vērts ieskatīties arī specializētajās aviobiļešu rezervēšanas vietnēs, kur iespējams vienlaikus apskatīt un izvērtēt daudz plašāku aviokompāniju piedāvājumu.

Viena no iespējām, kur meklēt gan aktuālās aviobiļetes, gan citu vērtīgu informāciju, ir interneta vietne avio.lv. Tur atrodami ne tikai lēti lidojumi, bet arī pieejama aktuālā informācija par citiem ar ceļošanu saistītiem jautājumiem – viesnīcu rezervēšanu, auto nomas pakalpojumiem, vīzu kārtošanu.

Plāno ceļojumu gudri, lai tas būtu ne tikai neaizmirstams, bet arī izdevīgs!