FlyBus lidostu transfērs

No Viļņas lidostas ir iespējams aizlidot uz neskaitāmiem pievilcīgiem galamērķiem, taču ir viens BET, ar kuru noteikti ir saskāries ikviens ceļotājs, – kā ērti un izdevīgi nokļūt līdz Viļņas lidostai? Konkrēti mūsu gadījumā visu apgrūtināja fakts, ka ielidojām Viļņā pēc pusnakts. Rēķinājām, rēķinājām un sapratām, ka automašīnas autostāvvieta nedēļai un degviela turp-atpakaļ būtu salīdzinoši dārgi, lidostā pavadīt nakti arī nevēlējāmies, tādēļ bija neviltots prieks, kad atklājām, ka FlyBus piedāvā tiešos transfērus, kas ir pieskaņoti lidmašīnu ielidošanas/izlidošanas laikiem.

dsc_0491-min

Svarīgākais par FlyBus:

 • FlyBus piedāvā  3 maršrutus: Rīga – Kauņas lidosta – Rīga, Rīga – Viļņas lidosta – Rīga un Liepāja – Palangas lidosta – Liepāja. Braucot no Rīgas uz Viļņas vai Kauņas lidostu vai atpakaļ, ir iespēja iekāpt vai izkāpt no autobusa arī Ķekavā, Iecavā, Bauskā un Paņevežos.
 • Atšķirībā no citiem autobusu pārvadātājiem, kuri brauc no vienas pilsētas autoostas uz otru, FlyBus koncentrējas uz lidostu transfēriem, kas nozīmē to, ka Tu pa tiešo tiksi nogādāts konkrētajā lidostā un Tev nebūs jālauza galva par to, kā no autoostas nokļūt līdz lidostai.
 • FlyBus transfēru saraksts ir saskaņots ar reisiem no Kauņas, Viļņas un Palangas lidostā (pārsvarā tie ir Ryanair un WizzAir reisi).
 • FlyBus autobuss ir lidostā vismaz 2 stundas pirms izlidošanas, lai pasažieri paspētu nodod bagāžu, mierīgi utt.
 • Pasažieri pēc atlidošana tiek sagaidīti –  ja reiss vai pasažieri kavējas (piemēram, ir jāgaida bagāža vai ir rinda pie pasu kontroles), tad tiek sagaidīti  (nepieciešamības gadījumā – sazvanīti) visi pasažieri, kuriem ir rezervācijas.
 • Parasti transfēri tiek veikti ar 8-vietīgajiem vai 16-vietīgajiem mikroautobusiem, atkarīgi no pieprasījuma. Vasaras sezonā uz Kauņas vai Viļņas lidosti brauc arī 20- un 45-vietīgie autobusi.
  Pasažieru pārvadājumu mikroautobusi ir ērti un to vidējais vecums ir 3 gadi.
 • FlyBus ir  Lietuvas lidostu (Palanga, Viļņa, Kauņa) oficiālie partneri.
 • Autobusos ir bezmaksas WiFi visa maršruta garumā (gan Latvijā, gan Lietuvā) un ir iespēja uzlādēt mobilo telefonu (ir USB ieeja).
 • Par papildus samaksu tiek piedāvāts arī pakalpojums – iekāpšana vai izkāpšana pie mājam ( jebkurai adresei Rīgā un Rīgas rajonā).

flybus transfēri

TripThis pieredze:

FlyBus mikroautobuss lidostā ieradās dažas minūtes pēc mūsu reisa atlidošanas. Laipnais šoferis palīdzēja salikt bagāžniekā mantas un pārliecinājies, ka ir ieradušies visi pasažieri, varējām doties ceļā! Autobuss bija ērts, ar pietiekami daudz vietu kājām, kā arī visu brauciena laiku bija pieejams WIFI. Brauciena vidū bija arī pieturvieta degvielas uzpildes stacijā, lai ikviens varētu ‘izkustēties’, iegādāties uzkodas un izmantot labierīcības.

Transfēra cena: Uz Palangas lidostu vai atpakaļ 8. Uz Kauņas lidostu un Viļņas lidostu vai atpakaļ no 15. Atlaides bērniem un grupām. 

Vairāk informācijas: http://flybus.lv/ 

screen-shot-2017-12-13-at-13-53-41