2023. gada 28. janvārī Lielbritānijas budžeta aviosabiedrības “flybe” vadība paziņoja par visu reisu atcelšanu un darbības pārtraukšanu. Aviosabiedrība brīdina pasažierus, ka visi reisi ir atcelti un netiks pārcelti uz citu laiku. “Flybe” jau pirms pandēmijas cieta no finanšu problēmām, ko ietekmēja degvielas cenu svārstības un britu mārciņas vērtības kritums.

“Flybe” bija viens no Lielbritānijas lielākajiem zemo cenu aviosabiedrību uzņēmumiem, kurš piedāvāja gan nacionālos, gan starptautiskos reisus uz dažādām galamērķiem. Tomēr ilgstošas finanšu problēmas, ko pasliktināja COVID-19 pandēmijas sekas, beidzot noveda pie tā, ka uzņēmuma vadība nāca klajā ar lēmumu par darbības pārtraukšanu. Šis lēmums ir satraucošs visiem pasažieriem, kuri plānoja lidot ar “Flybe”, un arī lielākajai daļai darbinieku, kuri bija tajā nodarbināti

Lielbritānijas valdība šobrīd strādā, lai sniegtu atbalstu visiem skartajiem pasažieriem, lai nodrošinātu, ka viņiem tiek piedāvāts alternatīvs transports un lai viņi saņem visu nepieciešamo informāciju, un palīdzību. Tomēr tā ir smaga krīze ne tikai tūristiem, bet arī Lielbritānijas aviosabiedrībām un tūrisma nozarē kopumā, kuram jau ilgstoši ir jācīnās ar pandēmijas sekām.