Tiešie lidojumi no Rīgas uz Ārhusu sākot no €27 (turp-atpakaļ)! Ārhusa ir Dānijas otrā lielākā pilsēta un mājvieta vienai no lielākajām universitātēm Dānijā. Starp galvenajām apskates vietām Ārhusā noteikti ir vecpilsēta, Ārhusas mākslas muzejs, Ārhusas katedrāle un pilsētas botāniskais dārzs, kurš ir īpaši iespaidīgs ar dažādiem eksotiskajiem augiem, kā arī izklaide visai ģimenei būs briežu parks, kur tos varēs samīļot un pabarot ar gardumiem! Briežu parks atrodas arī ļoti netālu no jūras.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Ārhusa
Lidojums atpakaļ : Ārhusa – Rīga

  • 06.10 – 22.10 €27 (17 dienas)
  • 13.10 – 22.10 €30 (10 dienas)
  • 06.10 – 20.10 €32 (15 dienas)
  • 13.10 – 20.10 €34 (8 dienas)
  • 13.10 – 27.10 €34 (15 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Ārhusu Dānijā

Aviobiļetes meklē Ryanair mājaslapā

 

 

Lētas viesnīcas Ārhusā Dānijā

Dzīvoklis Ārhusā par €67 diennaktī!

Piedāvājumu meklē šeit!

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: