Izdevīgi lidojumi no Rīgas uz Zagrebu Horvātijā sākot no €64 (turp un atpakaļ)! Zagreba kļuvusi tūristu iecienīta dēļ savas skaistās un romantiskās arhitektūras cauri visai pilsētai. Apmeklējot Zagrebu, aicinām ikvienu doties kādā no daudzajām pilsētas tūrēm, lai gūtu pilnu pieredzi par pilsētu!  Kā arī noteikti iesakām nelaist garām doties vienas dienas ekskursijā uz Plitvices ūdenskritumiem, kur noteikti būs iespēja apskatīt elpu aizraujošus skatus!

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Gēteborga – Zagreba
Lidojums atpakaļ : Zagreba – Memmingena – Rīga

  • 14.01.24 – 22.01.24 €64 (9 dienas)
  • 27.01.24 – 12.02.24 €64 (17 dienas)
  • 11.02.24 – 19.02.24 €65 (9 dienas)
  • 28.01.24 – 12.02.24 €65(16 dienas)
  • 15.01.24 – 22.01.24 €68 (8 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Zagrebu Horvātijā

Aviobiļetes meklē Ryanair mājaslapā

 

Lētas viesnīcas Zagrebā Horvātijā

3* viesnīca Zagrebā par €35 diennaktī! Piedāvājumu meklē šeit!

Tie, kas plāno, ceļo izdevīgāk Baltijā un uz Varšavu – Biļetes no 7.90 €

Ceļo uz Viļņu, Tallinu, Tartu, Pērnavu vai pat Varšavu! Neatliec biļešu iegādi uz beigām. Nodrošini sēdvietu un izdevīgu biļeti jau laicīgi, iegādājoties biļetes 7 dienas pirms ceļojuma. Atlaide tiks piešķirta automātiski iegādājoties biļetes luxexpress.eu

Apdrošināšana ceļotājiem nevis tūristiem!

Ja tev patīk teikt jā piedzīvojumiem, tad šī Balcia ceļojumu apdrošināšana būs piemērotākā. Mazākais izņēmumu skaits, iekļautas sporta aktivitātes – kāp kalnos, nirsti, brauc un spēlē, plašākais atbalsts tev un ģimenei neražu gadījumā. Apdrošināšanu iegādājies šeit.

Luminor Black – tuviem un tāliem galamērķiem

Ar Luminor Black ceļojumos būs spēkā ceļojuma apdrošināšana visai ģimenei, kura atlīdzinās zaudējumus ceļojuma atcelšanas, kavēšanās vai bagāžas nozaudēšanas gadījumā. Tāpat atlīdzinās arī nomas auto pašriska summu, ja būs noticis negadījums. Ar pilniem ceļojuma apdrošināšanas noteikumiem iepazīties luminor.lv  

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: