Pēc tam, kad Latvijas vīriešu hokeja valstsvienība sasniegusi vēsturisku panākumu 2023. gada Pasaules hokeja čempionātā un ir liels pieprasījums no līdzjutējiem, lidmašīnu kompānija “airBaltic” paziņo, ka veiks papildu reisu maršrutu no Rīgas uz Tamperi 27., 28. un 29. maijā.

Biļetes cena vienā virzienā ir 75 eiro, bet atpakaļceļam – 139 eiro. Biļetes jau ir pieejamas “airbaltic.com” mājaslapā. Lidojumu grafiks ir īpaši pielāgots, lai līdzjutējiem nebūtu jāmeklē naktsmītne. Papildu čarterreisus 27. un 29. maijā nodrošinās Latvijas Hokeja federācija.

“airBaltic” lidojumu grafiks:

Rīga–Tampere 27. maijā plkst. 6:00;

Tampere–Rīga 27. maijā plkst. 23:00;

Rīga–Tampere 28. maijā plkst. 8:00;

Tampere–Rīga 29. maijā plkst. 1:00.

Lai pieteiktos papildu čarterreisam no Rīgas uz Tamperi (27. maijā plkst. 11:00) un no Tamperes uz Rīgu (29. maijā plkst. 11:00), ko nodrošina Latvijas Hokeja federācija, “airBaltic” aicina sazināties ar: [email protected]

Ceļo kopā ar Luminor Black karti – universāla bezkontakta karte ceļotājiem un jaunu iespaidu kārotājiem.

Luminor Black karte ietver ceļojumu apdrošināšanu tev un tavai ģimenei, pirkumu apdrošināšanu un skaidras naudas izņemšanu bankomātos visā pasaulē. Pilni apdrošināšanas noteikumi, nosacījumi un izņēmumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Nevēlies veltīt laiku ceļojuma plānošanai? Izvēlies kādu no gatavajiem ceļvežiem:

Nevēlies tērēt laiku ceļojuma plānošanai? Izmanto “Piedzīvojumu ceļveži” sagatavoto ceļojuma plānu! Ietaupīsi laiku un ceļojuma laikā piedzīvosi un atklāsi vairāk.

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: