Izdevīgi lidojumi uz Čikāgu no Rīgas – sākot no 288 (turp-atpakaļ)! Čikāga ir trešā lielākā ASV pilsēta pēc iedzīvotāju skaita un tā ir nozīmīgs ASV un vispasaules finanšu un darījumu centrs. Čikāga ir atpazīstama arī kā džeza dzimtene un pilsēta, kurā mājo trīs profesionālā sporta komandas, kas pazīstamas visā pasaulē – pazīstamākās no tām ir beisbola klubs Čikāgas “White Sox”, basketbola klubs Čikāgas “Bulls” un hokeja klubs Čikāgas “Blackhawks”. Starp citiem pilsētas apskates objektiem vajadzētu iekļaut “Millennium Park”, kas ir pilsētas slavenākais parks ar neskaitāmiem apskates objektiem, “Magnificent Mile”, kas ir pilsētas slavenākā iepirkšanās iela, pilsētas promenādi, kuru dēvē par “Navy Pier” un kādu no pilsētas debesskrāpjiem (populārākais no tiem “Sears Tower”).

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Reikjavīka – Čikāga
Lidojums atpakaļ : Čikāga – Reikjavīka – Rīga

*Biļešu cenas var mainīties

Piemērs lidojumu cenām:


lidojumi uz čikāgu

aviobiļetes no Rīgas uz čikāgu meklē šeit

 
viesnīca čikāgā
3* VIESNĪCA čikāgā astoņām NAKTīm TIKAI PAR €177 NO CILVĒKA! VIESNĪCAS PIEDĀVĀJUMU MEKLĒ ŠEIT

(Piedāvājums lidojumam no 29.01-06.02)

Viesnīcu PIEDĀVĀJUMUS čikāgā MEKLĒ ŠEIT:Ja vēlies dzīvot pats savā dzīvoklī vai mājā, tad naktsmītņu rezervācijai izmanto Airbnb.com (jaunajiem lietotājiem €24 atlaide pirmajai rezervācijai)

airbnb atlaide

Auto noma čikāgā astoņām dienām ar iekļautu pilno auto apdrošināšanu TIKAI PAR €88 NO CILVĒKA ! auto nomas PIEDĀVĀJUMU MEKLĒ ŠEIT

(Piedāvājums lidojumam no 29.01-06.02)

auto noma čikāga

auto nomas piedāvājumus čikāgā meklē šeit: