Jauni tiešie uz Spānijas Andalūzijas reģiona lielāko pilsētu Malagu ar tiešo reisu no Rīgas par īpaši izdevīgu cenu sākot no – €69! Malagā nelaid garām ievērojamāko vietu apskati: Guadalmedinas – vēsturiskā pilsētas centra apskati, kas līdz mūsdienām ir saglabājusi savu senatnīgo arhitektūru, muzejus un baznīcas,  14.gadsimtā celtās pils Gibralfaro apskati, kā arī apmeklē Alcazaba cietoksni, no kura paverās fantastisks skats uz Malagas pilsētu un Vidusjūru.

Papildus informāciju meklē Tripadvisor , kas palīdzēs Tev atrast labākos pilsētas restorānus, viesnīcas un apskates vietas.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Malaga
Lidojums atpakaļ : Malaga – Rīga

  • 06.05-13.05 €158 (7 dienas)
    .*Biļešu cenas var mainīties

Piemērs lidojumu cenām:

lidojumi malaga

 

Lētas aviobiļetes citos datumos meklē primera air mājaslapā

viesnīca malaga

5* viesnīca Malagā septiņām NAKTĪM TIKAI PAR €143 NO CILVĒKA! VIESNĪCAS PIEDĀVĀJUMU MEKLĒ ŠEIT

(Piedāvājums lidojumam no 06.05-13.05)

viesnīcu piedāvājumus malagā meklē šeit:

 

Ja vēlies dzīvot pats savā dzīvoklī vai mājā, tad naktsmītņu rezervācijai izmanto Airbnb.com (jaunajiem lietotājiem €24 atlaide pirmajai rezervācijai)

airbnb

Auto noma malagā septiņām dienām TIKAI PAR €78 NO CILVĒKA, ar iekļautu pilno auto apdrošināšanu! auto nomas PIEDĀVĀJUMU MEKLĒ ŠEIT

(Piedāvājums lidojumam no 06.05-13.05)

auto noma malaga

Labākos auto nomas piedāvājumus malagā meklē šeit:

  • Economybookings.com – piedāvā auto īres pakalpojumus vairāk kā 150 pasaules valstīs.
  • Rentalcars.com – pasaulē populārākais auto nomas salīdzināšanas portāls. Savus pakalpojumus piedāvā 163 pasaules valstīs par īpaši izdevīgu cenu.