Neticami izdevīga cena lidojumiem no Rīgas uz Portugāles dienvidos esošo pilsētu Faro oktobrī sākot no €72 ar Wizzair Discount Club karti! Faro ir piekrastes pilsēta, kur oktobrī gaiss uzsilst līdz pat +23 grādiem. Pilsētā noteikti vajadzētu apskatīt vecpilsētu, doties apskatīt baznīcas un katedrāles (slavenākā no tām – Se katedrāle), kā arī Eifeļa zivju tirgu, kuru ir projektējis Gustavs Eifels (jā, Eifeļa torņa arhitekts). Eifeļa zivju tirgū noteikti tiksi pie iespējas nogaršot svaigus un gardus zivju ēdienus! 🙂

Papildus informāciju meklē Tripadvisor , kas palīdzēs Tev atrast labākos pilsētas restorānus, viesnīcas un apskates vietas.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Faro
Lidojums atpakaļ : Faro – Londona – Rīga

CITUS naktsmītņu piedāvājumus Faro meklē šeit:


Ja vēlies dzīvot pats savā dzīvoklī vai mājā, tad naktsmītņu rezervācijai izmanto Airbnb.com (jaunajiem lietotājiem €24 atlaide pirmajai rezervācijai)

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Auto noma faro astoņām dienām ar iekļautu pilno auto apdrošināšanu TIKAI PAR €66 NO CILVĒKA ! auto nomas PIEDĀVĀJUMU MEKLĒ ŠEIT

(Piedāvājums lidojumam no 11.10-19.10)

auto noma faro

Citus auto nomas piedāvājumus Faro meklē šeit:

  • Economybookings.com – piedāvā auto īres pakalpojumus vairāk kā 150 pasaules valstīs.
  • Rentalcars.com – pasaulē populārākais auto nomas salīdzināšanas portāls. Savus pakalpojumus piedāvā 163 pasaules valstīs par īpaši izdevīgu cenu.