Izdevīgi lidojumi no Rīgas uz Mančesteru sākot no €56 (turp-atpakaļ)! Tā kā Mančestera ir pilsēta, kas kļuvusi par rūpnieciskās revolūcijas simbolu, ir vērts apmeklēt pilsētas zinātnes un rūpniecības muzeju un mākslas galeriju. Ceļotājiem, kas dod priekšroku dabai un svaigam gaisam, ieteicams nepaiet garām krāšņajam, 1917.gadā izveidotajam ‘’Fletcher Moss’’ botāniskajam dārzam! Neskaitot šos tūrisma objektus, Mančesterā ir vēl tik daudz, ko apskatīt! Līdz šodienai, pilsētā apskatāma viena no visiespaidīgākajām arhitektūrām Lielbritānijā, kā arī kultūra un māksla šeit arī ir ļoti pieprasīta.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Oslo – Mančestera
Lidojums atpakaļ : Mančestera – Rīga

  • 15.08-29.08 €56 (15 dienas)
  • 17.08-29.08 €62 (13 dienas)
  • 17.08-31.08 €62 (15 dienas)
  • 16.08.-31.08 €71 (16 dienas)
  • 16.08-29.08 €71 (14 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Mančesteru

Aviobiļetes meklē Ryanair mājaslapā

 

Ceļo kopā ar Luminor Black karti – universāla bezkontakta karte ceļotājiem un jaunu iespaidu kārotājiem.

Luminor Black karte ietver ceļojumu apdrošināšanu tev un tavai ģimenei, pirkumu apdrošināšanu un skaidras naudas izņemšanu bankomātos visā pasaulē. Pilni apdrošināšanas noteikumi, nosacījumi un izņēmumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Nevēlies veltīt laiku ceļojuma plānošanai? Izvēlies kādu no gatavajiem ceļvežiem:

Nevēlies tērēt laiku ceļojuma plānošanai? Izmanto “Piedzīvojumu ceļveži” sagatavoto ceļojuma plānu! Ietaupīsi laiku un ceļojuma laikā piedzīvosi un atklāsi vairāk.

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: