Izdevīgi lidojumi no Rīgas uz Horvātijas pilsētu Splitu sākot no €82 (turp-atpakaļ)! Horvātijā baudi Adrijas jūras dzidros ūdeņus, viduslaiku pilsētas, apburošās kalnu ainavas. Splita ir otrā lielākā Horvātijas pilsēta un tā atrodas pie Adrijas jūras, kas to padara par lielisku galamērķi visiem, kas grib izbaudīt sauli, kalnus un pludmales! Noteikti ieteicams apmeklēt arī  Horvātijas Nacionālo teātri, kur visu cauru gadu ir ļoti daudzveidīga programma, kā arī tiek veidots Splitas vasaras festivāls. Ne mazāk vērti būs apmeklēt arī Nacionālos dabas parkus.

Lidojums turp: Rīga – Londona – Splita
Lidojums atpakaļ :  Splita – Krakova – Rīga

LIDOJUMU DATUMI:

  • 12.10 – 20.10 €82 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €113 (9 dienas)
  • 05.10 – 20.10 €92 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €123 (16 dienas)
  • 16.10 – 20.10 €92 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €123 (5 dienas)
  • 12.10 – 16.10 €96 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €126 (5 dienas)
  • 15.10 – 20.10 €97 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €128 (6 dienas)
    *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Splitu Horvātijā

Aviobiļetes meklē Wizzair un Ryanair mājaslapās

 

Lētas viesnīcas Splitā Horvātijā

4* viesnīca Splitā par €44 diennaktī! Piedāvājumu meklē šeit!

 

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Nevēlies veltīt laiku ceļojuma plānošanai? Izvēlies kādu no gatavajiem ceļvežiem:

Nevēlies tērēt laiku ceļojuma plānošanai? Izmanto “Piedzīvojumu ceļveži” sagatavoto ceļojuma plānu! Ietaupīsi laiku un ceļojuma laikā piedzīvosi un atklāsi vairāk.

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: