Lētas aviobiļetes no Rīgas uz Tanžeru sākot no €89 (turp-atpakaļ)! Tanžera atrodas Marokas ziemeļos pie Gibraltāra šauruma. Tanžerā noteikti ieteicams doties ekskursijā uz Herkulesa alām (Hercules Caves), kā arī Spartela ragu (Cape Spartel), kas atrodas pašā Gibraltāra šauruma krastā un atrodas 1000 metrus virs jūras līmeņa – tūristi iecienījuši šo vietu elpu aizraujošās panorāmas dēļ.

 

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Tanžera
Lidojums atpakaļ : Tanžera – Brisele – Rīga

  • 09.12 – 14.12 €89 (6 dienas)
  • 02.12 – 14.12 €93 (13 dienas)
  • 01.12 – 14.12 €94 (14 dienas)
  • 02.12 – 07.12 €109 (10 dienas)
  • 01.12 – 07.12 €110 (7 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Tanžeru Marokā

Aviobiļetes meklē Ryanair mājaslapā

 

Lētas viesnīcas Tanžerā Marokā

Apartamenti Tanžerā par €27 diennaktī!
Piedāvājumu meklē šeit!

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: