Lieliska cena lidojumiem no Rīgas uz Bulgārijas pilsētu Varnu – sākot no €67 (turp-atpakaļ)! Varna ir Bulgārijas trešā lielākā pilsēta, kura atrodas melnās jūras krastā. Varnas pilsētā atrodas lielākā osta visā Bulgārijā, kā arī pilsēta ir īpaši iecienīta tieši tūristu vidū, jo tā atrodas nelielā attālumā no slavenākajiem Bulgārijas kūrortiem. Kā ievērojamāko apskates objektu Varnā varam minēt Aladzha klosteri, kurš ir izveidots klinšu alā.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Berlīne – Varna
Lidojums atpakaļ : Varna – Brisele – Rīga

  • 15.11 – 30.11 €67 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €87 (16 dienas)
  • 22.11 – 30.11 €67 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €87 (9 dienas)
  • 25.11 – 30.11 €74 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €94 (6 dienas)
  • 15.11 – 23.11 €85 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €105 (9 dienas)
  • 24.11 – 30.11 €86 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €106 (7 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Varnu Bulgārijā

Aviobiļetes meklē Wizzair un Ryanair mājaslapās

Lētas viesnīcas Varnā Bulgārijā

Viesnīca Varnā par €23 diennaktī! Piedāvājumu meklē šeit!

 

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis Facebook, Twitter, Instagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: