Vai esi kādreiz sapņojis nokļūt Āfrikā? Ja tā, tad šī ir iespēja savu sapni piepildīt 2017. gada  jūnijā dodoties uz vienu no Marokas piekrastes pilsētām – Nadoru! Nadora ir viena no Marokas pilsētām, uz kuru brauc atpūsties gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi. Marokas eksotiskums apvienojumā ar augstākās klases atpūtu un brīnišķīgo Marokas dabu ir fantastisks galamērķisvasaras sākumam. Vai zināji, ka Nadorā jūnijā ir 28 grādi? 🙂 Starp citu, ja izlem doties uz Nadoru, tad noteikti apmeklē dabas parku Laguna de Mar chica, kas atrodas jūras vidū!

Papildus informāciju meklē Tripadvisor , kas palīdzēs Tev atrast labākos pilsētu restorānus, viesnīcas un apskates vietas.

Lidojums turp: Rīga – Brisele – Nadora
Lidojums atpakaļ :  Nadora – Brisele – Rīga

LIDOJUMA DATUMI:

  • 02.06-07.06 €115 (4 dienas)
    *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

lidojumi maroka

BIĻETES  IEGĀDĀJIES šeit

 

viesnīca nadora

4* viesnīca nadorā četrām NAKTĪM TIKAI PAR €180 NO CILVĒKA! VIESNĪCAS PIEDĀVĀJUMU MEKLĒ ŠEIT

(Piedāvājums lidojumam no 02.06-07.06)

Citus naktsmītņu piedāvājumus Nadorā meklē šeit:


Ja vēlies dzīvot pats savā dzīvoklī vai mājā, tad naktsmītņu rezervācijai izmanto Airbnb.com (jaunajiem lietotājiem €24 atlaide pirmajai rezervācijai)

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Auto noma nadorā četrām dienām TIKAI PAR €43 NO CILVĒKA, ar iekļautu pilno auto apdrošināšanu! auto nomas PIEDĀVĀJUMU MEKLĒ ŠEIT

(Piedāvājums lidojumam no 02.06-07.06)

auto noma nadora

Citus naktsmītņu piedāvājumus nadorā meklē šeit:

  • Economybookings.com – piedāvā auto īres pakalpojumus vairāk kā 150 pasaules valstīs.
  • Rentalcars.com – pasaulē populārākais auto nomas salīdzināšanas portāls. Savus pakalpojumus piedāvā 163 pasaules valstīs par īpaši izdevīgu cenu.