Lieliska cena tiešajiem lidojumiem no Rīgas uz Abu Dabī sākot no €257!  Tā ir otrā lielākā Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) pilsēta un valsts galvaspilsēta, kas atrodas pie Persijas līča uz pussalas. Tajā ir gandrīz miljons iedzīvotāju. Abū Dabī lepnums ir tās vecākā būve – Al Huseina 19. gadsimtā celtā pils un Šeiha Zaida mošeja ar 82 kupoliem. Abū Dabī atradīsiet arī vienā no dārgākajām pasaules viesnīcām “Emirates Palace”. Ja dodaties uz Abu Dabī, vērts izmēģināt arī tuksneša safari un apskatīt piekūnu hospitāli, kā arī Formula 1 atrakciju parku.

Papildus informāciju meklē Tripadvisor , kas palīdzēs Tev atrast labākos pilsētas restorānus, viesnīcas un apskates vietas.

Lidojums turp: Rīga – Abu Dabī
Lidojums atpakaļ :  Abu Dabī – Rīga

LIDOJUMA DATUMS:

  • 15.12-23.12 €257 (8 dienas)
    *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

lidojumi abu dabī

BIĻETES IEGĀDĀJIES ŠEIT

viesnīca abu dabī

4* viesnīca abu dabī astoņām NAKTĪM TIKAI PAR €180 NO CILVĒKA, ar iekļautām brokastīm! VIESNĪCAS PIEDĀVĀJUMU MEKLĒ ŠEIT

(Piedāvājums lidojumam no 15.12-23.12)

Citus naktsmītņu piedāvājumus abu dabī meklē šeit:


Ja vēlies dzīvot pats savā dzīvoklī vai mājā, tad naktsmītņu rezervācijai izmanto Airbnb.com (jaunajiem lietotājiem €24 atlaide pirmajai rezervācijai)

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Auto noma abu dabī astoņām dienām TIKAI PAR €84 NO CILVĒKA, ar iekļautu pilno auto apdrošināšanu! auto nomas PIEDĀVĀJUMU MEKLĒ ŠEIT

(Piedāvājums lidojumam no 15.12-23.12)

auto noma abu dabī

Labākos auto nomas piedāvājumus abu dabī meklē šeit:

  • Economybookings.com – piedāvā auto īres pakalpojumus vairāk kā 150 pasaules valstīs.
  • Rentalcars.com – pasaulē populārākais auto nomas salīdzināšanas portāls. Savus pakalpojumus piedāvā 163 pasaules valstīs par īpaši izdevīgu cenu.