Lētas aviobiļetes tiešajiem lidojumiem no Rīgas uz Itālijas modes meku Milānu sākot no €39! Neaizmirsti apskatīt populārākās apskates vietas pilsētā: Milānas Domu, kas ir viena no diženākajām katedrālēm pasaulē, 15.gadsimtā celto renesanses kolsteri Santa Maria delle Grazie, kur iespējams apskatīt Leonardo da Vinči slaveno gleznu Svētais Vakarēdiens un nepalaid garām arī Teatro alla Scala operu, kas tiek uzskatīta par vienu no prestižākajām pasaulē.

Vairāk par apskates vietām Milānā lasi mūsu rakstā šeithttps://tripthis.eu/blogi/piecas-apskates-vietas-milana/

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Milāna
Lidojums atpakaļ : Milāna – Rīga

  • 14.11-21.11 €39 (8 dienas)
  • 14.11-27.11 €39 (14 dienas)
  • 14.11-24.11 €39 (11 dienas)
  • 28.10-06.11 €39 (10 dienas)
  • 21.11-27.11 €39 (8 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz milānu

AVIOBIĻETES MEKLĒ RYANAIR MĀJASLAPĀ

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: