Dodies atvaļinājumā uz neatkārtojami skaisto Itālijas pilsētu Turīnu! Turīnā apskati tās simbolu Mole Antonelliana, kas slejas gandrīz 170 metru augstumā un tiek dēvēta arī par Turīnas Eifeļtorni. Šobrīd ēkā ir izveidots kino muzejs un ikviens interesents var ar liftu uzbraukt līdz skatu laukumam, no kura paveras fantastisks skats uz pilsētu. Tāpat pilsētā nelaid garām pasaules slaveno Ēģiptes muzeju, kas ir viens no bagātākajiem muzejiem pasaulē, karalisko pili, Palazzo Carignano ēku, savukārt dabas mīļotājiem aicinām doties uz netālu esošajiem Alpu kalniem.

Ja vēlies uzzināt par vairāk apskates vietām, kuras apskatīt Turīnā, tad iepazīsties ar mūsu bloga rakstu šeit – Piecas apskates vietas Turīnā

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Turīna
Lidojums atpakaļ : Turīna – Stokholma – Rīga

  • 10.10 – 16.10 €84 (7 dienas)
  • 10.10 – 23.10 €84 (14 dienas)
  • 05.10 – 16.10 €88 (12 dienas)
  • 11.10 – 16.10 €93 (6 dienas)
  • 18.10 – 23.10 €93 (6 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Turīnu Itālijā

Aviobiļetes meklē Ryanair un Norwegian mājaslapās

 

Lētas viesnīcas Turīnā Itālijā

Apartamenti Turīnā par €45 diennaktī! Piedāvājumu meklē šeit!

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: