Lieliska cena lidojumam no Rīgas uz Maljorku! Dodies uz mūžīgās vasaras salu – Maljorku no €49 (turp-atpakaļ)! Salā neaizmirsti apskatīt Serra de Tramuntana kalnu masīvu, Maljorkas simbolu – La Seu jeb Santa Maria katedrāli, Parc Natural de Mondragó nacionālo parku, kā arī gotisko mākslas darbu – Bellver pili.

Par citām apskates vietām Maljorkā vairāk lasi mūsu rakstā šeithttps://tripthis.eu/blogi/piecas-apskates-vietas-maljorka/

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Maljorka
Lidojums atpakaļ : Maljorka – Londona – Rīga

  • 28.11-30.11 €49 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €69 (3 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiletes uz maljorku

AVIOBIĻETES turp MEKLĒ WIZZAIR MĀJASLAPĀ
Aviobiļetes atpakaļ meklē RYANAIR MĀJASLAPĀ

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: