Wizzair pārstāvis Andrāšs Rado ir apstiprinājis, ka no 1. jūnija Wizzair pārtrauks izpildīt četrus tiešos lidojumus no Rīgas. Konkrēti maršruti pagaidām gan netiek minēti, taču veicot izpēti ir atklājies, ka tieši no 1. jūnija vairs nav iespējams iegādāties aviobiļetes no Rīgas uz tādiem galamērķiem kā Barselona, Telaviva, Reikjavīka un Bergenu.

Wizzair pārstāvis Rado pavēstījis, ka izmaiņas tiek ieviestas saistībā ar ieceri no 1. jūnija mainīt galamērķu sarakstu no lidostas “Rīga”. Aviosabiedrība ir plānojusi vienu lidmašīnu novirzīt uz citiem uzņēmuma reisiem. Kopumā lidojumu skaits no Rīgas tiks samazināts par 18% un līdzšinējo trīspadsmit tiešo galamērķu vietā tiks atstāti vien deviņi.

Wizzair Baltijas valstīs jau pirms kāda laika uzsāka samazināt tiešo lidojumu skaitu, kad tika pieņemts lēmums atcelt tiešos lidojumus no Viļņas uz Atēnām un Reikjavīku no marta beigām.

“Wizz Air” pašlaik ekspluatē 104 lidmašīnas “Airbus” A320 un A321 parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 600 maršrutos, savienojot 142 galamērķus 44 valstīs. “Wizz Air” akcijas kotē Londonas fondu biržā.