Wizzair izziņo lidojumu izpārdošanu, lidojumi sākot no 19.99€. Akcija attiecas uz noteiktiem lidojumiem un ir atkarīga no pieejamības. Cena par lidojumu vienā virzienā ar iekļautu administrēšanas maksu. Iekļauta viena rokas bagāža (maks.: 40 x 30 x 20 cm). Par katru somu ar ritentiņiem un katru reģistrējamās bagāžas vienību tiek iekasēta papildmaksa. Šī cena tiek attiecināta tikai uz rezervējumiem, kas veikti vietnē wizzair.com un WIZZ mobilajā lietotnē. Norādītā cena 19,99 EUR ir spēkā 2023. gada 27. jūlijā no plkst. 00.00 līdz 23.59 CEST noteiktiem lidojumiem. Ceļošanas laiks ir ierobežots: no 2023. gada 1. septembra līdz 31. oktobrim. Šis piedāvājums neattiecas uz grupu rezervācijām.

wizzair izpārdošana

Aviobiļetes meklē Wizzair mājaslapā

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Nevēlies veltīt laiku ceļojuma plānošanai? Izvēlies kādu no gatavajiem ceļvežiem:

Nevēlies tērēt laiku ceļojuma plānošanai? Izmanto “Piedzīvojumu ceļveži” sagatavoto ceļojuma plānu! Ietaupīsi laiku un ceļojuma laikā piedzīvosi un atklāsi vairāk.

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: