Wizzair atklāj tiešos lidojumus no Rīgas uz Izraēlas kūrorta pilsētu Eilatu – sākot no 49 (turp-atpakaļ) ar WIZZ Discount club karti! Gadu gaitā Izraēlas pilsēta Eilata ir kļuvusi par vienu no iecienītākajām tūristu atpūtas pilsētām. To dodas apskatīt iedzīvotāji no visas pasaules, lai relaksētos Izraēlas vissaulainākajā vietā. Ziemas periodā Eilata galvenokārt piesaista tūristus no Eiropas, kuri dod priekšroku siltākam un patīkamākam klimatam, savukārt paši izraēlieši pilsētā izvēlas viesoties vasarā. Mazās pilsētiņas šarms slēpjas tās īpašajā novietojumā – Eilatas līča ziemeļu pusē. Karstais klimats savienojumā ar tropu jūru un tuksnesīgajiem granīta kalniem Eilatu padarījis par tūrisma dārgakmeni.

Papildus informāciju meklē Tripadvisor , kas palīdzēs Tev atrast labākos pilsētas restorānus, viesnīcas un apskates vietas.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Eilata
Lidojums atpakaļ : Eilata – Rīga

  • 31.10-04.11 €49 (5 dienas)
    Pārējos datumus meklē Wizzair mājaslapā

*Biļešu cenas var mainīties

Piemērs lidojumu cenām:

 lidojumi eilata
Lidojumu biļetes iegādājies wizzair mājaslapā

viesnīca eilata

4* villa eilatā četrām NAKTĪM TIKAI PAR €140 NO CILVĒKA! VIESNĪCAS PIEDĀVĀJUMU MEKLĒ ŠEIT

(Piedāvājums lidojumam no 31.10-04.11)

Citus naktsmītņu piedāvājumus eilatā meklē šeit:

Ja vēlies dzīvot pats savā dzīvoklī vai mājā, tad naktsmītņu rezervācijai izmanto Airbnb.com (jaunajiem lietotājiem €24 atlaide pirmajai rezervācijai)

airbnb

auto nomas piedāvājumus eilatā meklē šeit:

  • Economybookings.com – piedāvā auto īres pakalpojumus vairāk kā 150 pasaules valstīs.
  • Rentalcars.com – pasaulē populārākais auto nomas salīdzināšanas portāls. Savus pakalpojumus piedāvā 163 pasaules valstīs par īpaši izdevīgu cenu.