lIzmēģini kaut ko nebijušu – lidojumi no Rīgas uz Klaipēdu ar airBaltic sākot no €37 (turp-atpakaļ)! Klaipēdas pilsēta atrodas vietā, kur saplūst Kuršu joma un Baltijas jūra. Jomas austrumu pusē ir pilsētas lielākā daļa — centrs un vecpilsēta, bet rietumu pusē, kura atrodas Kuršu nērijā — atrodas pilsētas daļas Kopgale un Smiltīne. Klaipēdā ir divas prāmju piestātnes: vecā (pilsētas centrā) un jaunā (vairāk uz dienvidiem). Liela osta un starptautisko prāmju osta. Klaipēdā atrodas unikāls jūras muzejs un delfinārijs.

Vairāk par apskates vietām Klaipēdā lasi mūsu rakstā šeithttps://tripthis.eu/blogi/piecas-vietas-kuras-apskatit-klaipeda/

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Klaipēda
Lidojums atpakaļ : Klaipēda – Rīga

  • 11.10-20.10 €37 (10 dienas)
  • 11.10-19.10 €37 (9 dienas)
  • 11.10-18.10 €37 (8 dienas)
  • 11.10-21.10 €37 (11 dienas)
  • 11.10-22.10 €37 (12 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz klaipēdu

AVIOBIĻETES MEKLĒ AIRBALTIC MĀJASLAPĀ

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: