WOW! Tiešie lidojumi no Viļņas uz Santorini sākot no €79 (turp-atpakaļ)! Santorīni ir vulkāniskas izcelsmes salu grupa, kas ikvienu pārsteigs ar elpu aizraujošajām ainavām, gleznainajiem ciematiņiem, kā arī Santorīni ir slavena ar lielāko jūras vulkānu pasaulē. Santorīni dodies 9 kilometru pārgājienā pa taku, kas savieno Fira un Oia pilsētas un kas tiek uzskatīta par skaistāko visā Santorīni, sauļojies sarkano smilšu pludmalē (Red Sand Beach), baudi Santorīni ainavas no trošu vagoniņa, uzkāp Santorīni salas Nea Kameni vulkānā, kā arī neaizmirsi nogaršot slaveno Santorīni brūvēto alu – Donkey beer.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Viļņa – Santorini
Lidojums atpakaļ : Santorini – Viļņa

  • 06.08-13.08 €79 ar WIZZ Discount club karti €99 (8 dienas)
  • 13.08-27.08 €94 ar WIZZ Discount club karti €114 (15 dienas)
  • 23.07-06.08 €104 ar WIZZ Discount club karti €124 (15 dienas)
  • 20.08-27.08 €104 ar WIZZ Discount club karti €124 (8 dienas)
  • 03.09-10.09 €104 ar WIZZ Discount club karti €124 (8 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz santorini

AVIOBIĻETES NO viļņas uz santorini MEKLĒ wizzair MĀJASLAPĀ

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: