Tikai nedaudz atlicis līdz FIBA Pasaules kausa turnīram 2023. gadā, kurā vēsturiski pirmo reizi piedalīsies arī Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība. Ja vēlaties just līdzi izlasei un izbaudīt turnīra atmosfēru klātienē, vērojot kā puišiem veicas, varat pievienoties grupas braucienam uz Džakartu, kas notiks no 23. augusta līdz 5. septembrim sadarbībā ar Vanilla Travel.

Plānotie lidojumu laiki:

  • 23.augustā 11:30-14:50, Rīga – Stambula
  • 24.augustā 01:50-17:35, Stambula – Džakarta
  • 4.septembrī 21:00-04:40, Džkarta – Stambula (ielido 5.septembrī)
  • 5.septembrī 16:15-19:25, Stambula – Rīga

Ceļojumu izmaksās iekļauts:

  • Lidojumi ekonomiskajā klasē turp un atpakaļ (lidojumu laikā nododamās bagāžas 20 kg, rokas bagāžas 8 kg pārvadāšana);
  • Sagaidīšana Džakartas lidostā, transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu;
  • Dzīvošana viesnīcā divvietīgā numurā ar brokastīm 11 naktis.
  • Ieejas biļetes uz valstvienības un otrās kārtas spēlēm (otrā kategorija). Var piemaksāt par pirmās kategorijas vietu biļetēm 250 EUR.

Brauciena izmaksas personai, dzīvojot divvietīgā numurā ar brokastīm no 2670 EUR. Iekļautas arī ieejas biļetes uz valstvienības pirmās un otrās kārtas spēlēm (otrā kategorija). Iespējams piemaksāt par pirmās kategorijas vietu biļetēm 250 EUR.

Brauciena izmaksas personai, dzīvojot divvietīgā numurā ar brokastīm no 3440 EUR. Iekļauts arī brauciens no viesnīcas uz arēnu un atpakaļ no arēnas uz viesnīcu valstvienības spēļu dienās, kā arī ieejas biļetes uz valstvienības pirmās un otrās kārtas spēlēm (pirmā kategorija).

Vairāk informāciju lasi šeit

Ceļo kopā ar Luminor Black karti – universāla bezkontakta karte ceļotājiem un jaunu iespaidu kārotājiem.

Luminor Black karte ietver ceļojumu apdrošināšanu tev un tavai ģimenei, pirkumu apdrošināšanu un skaidras naudas izņemšanu bankomātos visā pasaulē. Pilni apdrošināšanas noteikumi, nosacījumi un izņēmumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Nevēlies veltīt laiku ceļojuma plānošanai? Izvēlies kādu no gatavajiem ceļvežiem:

Nevēlies tērēt laiku ceļojuma plānošanai? Izmanto “Piedzīvojumu ceļveži” sagatavoto ceļojuma plānu! Ietaupīsi laiku un ceļojuma laikā piedzīvosi un atklāsi vairāk.

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: