Wizzair izziņo lidojumu izpārdošanu, lidojumi sākot no 11.99€ ar 20% atlaidi!. Akcija tiek piemērota 2023. gada 23. augustā no plkst. 00.00 līdz plkst. 23.59 pēc CEST (turpmāk tekstā – “akcijas periods”). 20% atlaide attiecas uz braukšanas maksu, neskaitot administrēšanas maksu. Atlaide tiek piemērota tikai atsevišķiem lidojumiem, kas reklāmas periodā pieejami wizzair.com un WIZZ mobilajā lietotnē. Ceļošanas laiks ir ierobežots, ceļojumi jāpabeidz no 2023. gada 1. septembra līdz 2023. gada 14. decembrim. Akcija attiecas tikai uz rezervācijām, kas veiktas wizzair.com vai WIZZ mobilajā lietotnē. Akcija neattiecas uz grupu rezervācijām.

wizzair izpārdošana

Aviobiļetes meklē Wizzair mājaslapā

 

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: