Šomēness paredzēta plaša pasākumu programma, kur kārtīgi varēs izpriecāties jebkurš ar visdažādākajām gaumēm! Šomēness mūsu valsti apmeklēs arī daudz ārzemju mākslinieki, un pat tādi, kuri vēl līdz šim Latvijā nav bijuši. Šomēness vēl ballējamies iekštelpās, lai maijā varam brangi atsākt vasaras sezonas pasākumus dārzos un pagalmos!

 

Šī mēneša gaidītākais pasākums

Metallica & Symphony by Scream Inc koncerts

Unikāls notikums, kurā būs iespējams dzirdēt leģendārās grupas Metallica dziesmas, pavadoši simfoniskajam orķestrim. Klasika un modernitāte saplūdīs vienā un parādīsies skatītājiem visā savā izcilajā skaistumā. Un simfoniskās mūzikas un smagā roka unikālā kombinācija sniegs šai izrādei patiešām mistisku nokrāsu un neordināru atmosfēru.

Koncerts norisināsies 23.aprīlī,  koncertzālē ”Lielais Dzintars”, Liepājā, no plkst. 19.00.

 

7.aprīlis

 

”Krastā saviļņots” Kristapa Krievkalna jubilejas koncerts

“Krastā saviļņots” stāstīs par lielajiem dzīves pagriezieniem, kas liek apstāties, ieklausīties un paver ceļu jaunajam. Kārļa Kazāka sajūtām bagātie teksti un Kristapa Krievkalna enerģiski daudzšķautņainā mūzika ļaus klausītājam piedzīvot sapņus un dzīves pārdomas, apzinoties paralēles, ka viss, kas notiek cilvēka mūža garumā, ir tuvs un radniecīgs arī jūras stihiskajam un neparedzamajam spēkam. Koncerts norisināsies Vidzemes koncertzālē ”Cēsis”, ar sākumu no plkst. 17.00.

 

OLGA UN LĀČI. Muzikāla pasaka izaugušajiem

Kad muzikālā zoodārza iemītniekiem klājas pavisam “izklaidīgi”, tiek pieaicināta talantīga dresētāja, kas sevi pierādījusi darbā ar dažādiem zvēriem un nezvēriem. Pasaku izaugušajiem izdziedās Olga Rajecka un grupa “Baltie Lāči” – Andris Baltacis, Aldis Kise, Deniss Smirnovs, Mārtiņš Leišavnieks, Inga Zeile un Gregs. Koncerts norisināsies Latgales vēstniecībā ”Gors” no plkst. 14.00.

 

World of Dance Latvia

Lielākās pasaules deju sacensības World of Dance ierodas Latvijā! Gatavojies pārsteidzošam ritma, aizrautības un talanta savienojumam, kad neatkārtojamie dejotāji uzstāsies, lai parādītu savas prasmes! Pievienojies pasākumam Rīgā, ATTA Centrā, lai piedzīvotu neaizmirstamu vakaru ar burvīgām performancēm, kad labākās deju komandas no visas Latvijas un citām valstīm konkurē par galveno vietu World of Dance finālos Losandželosā! No hip-hopa līdz mūsdienu deju stiliem, izbaudi pilnu deju mākslas spektru! Pasākuma sākums paredzēts plkst. 21.00.

 

”Pavasara Lidojums” Dita Krenberga un Sana Villeruša

Flautiste Dita Krenberga un pianiste Sana Villeruša ir ne tikai izsmalcinātas mūzikas interpretes, bet arī senas bērnības draudzenes. Savus talantus viņas izvēlējušās apvienot romantisma iedvesmotā koncertprogrammā, kur bagātīgas instrumentālās krāsas zīmē kā dzīves skaudrums, tā mīlestības vieglais lidojums. Koncerts norisināsies koncertzālē ”Lielais Dzintars”, Liepājā, ar sākumu no plkst. 15.00.

 

9.aprīlis

 

Klasiskās mūzikas koncerts ”Sororis: Varones operā”

Starptautiskais mūziķu ansamblis aicina jūs uz koncertu “SORORIS: Varones operā”. Pievienojieties šajā ceļojumā, kurā tiks pētīta draudzības un kopienas būtība, ņemot spēku no latīņu vārda “sororis”, kas nozīmē – māsa. Šajā pārveidojošajā piedzīvojumā mēs iegrimsim operas varoņu stāstos un piedzīvosim tos. Piedalieties kopā ar mums šajā brīnumainajā ceļojumā, kur mēs pārvērtīsimies par supervaronēm savā stāstā, svinot draudzības spēku. Koncerts norisināsies Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejā, Rīgā, no plkst. 19.00.

 

 

10.aprīlis

Akram Hana balets ”Džungļu grāmata”

Dailes teātrī, Rīgā norisināsies Hana Akram balets, kura horeogrāfija ir apvērsums uz laikmetīgās dejas skatuves. Katra viņa izrāde ir notikums, kuru gaida skatītāji visos kontinentos. Mums, latviešiem ir ļoti noveicies, ka varam iepazīt slavenā horeogrāfa daiļradi, tieši ar šo baletu sākot, jo uz šo izrādi visa ģimene var iet kopā – un to noteikti vajag darīt! Baleta sākums plkst. 19:00.

 

Roberta Martini Trio koncerts

Trio izpildīs Roberts Martina oriģinālmūziku, kā arī pazīstamus džeza “standartus” viņa aranžijās. Šajā koncertā klausītāji tiks aicināti iegrimt džezā, baudot trīs mākslinieku spēcīgo un saskanīgo sadarbību uz skatuves. Koncerts norisināsies pasākumu telpā ”M/Darbnīca”, Rīgā, ar sākumu no plkst. 20.00.

 

11.aprīlis

 

Popoperas trio ”La Gioia” koncerts

La Gioia ir zināms ar savu izcilo bel canto un popmūzikas kombināciju. Grupa dzied popoperas stilā, kas tiek izpildīts tikai ar šauru dziedātāju loku. Trio repertuārā ir slaveni pasaules mūzikas skaņdarbi un izcili slovāku un čehu hitu aranžējumi. Koncerts norisināsies VEF Kultūras pilī, Rīgā, un tā sākums paredzēts plkst. 19.00.

 

12.aprīlis

 

Grupas ”Olas” 10 gadu jubilejas koncerts

Grupu “OLAS” izveidoja Arvis Reiks un Žanis Pavlovskis, un viņi to iecerēja kā humora projektu, kas necerēti ātri ieguva popularitāti pēc viņu dziesmas “Zemgus Girgensons” atskaņošanas. Par jaunajiem māksliniekiem rakstījuši vairāki ietekmīgi ASV mediji, tostarp “Washington Post” un “GQ”. Koncertā varēsiet dzirdēt tādus populārus hitus kā “Priekšnieku Nav”, “Pāri Okeānam”, “Dzīvot Kaifs”, “Dzīvoju Pie Mammas”, “Prezidents” un “Daudz Naudas” un daudz citus! Koncerts norisināsies ‘‘Palladium Rīga” arēnā, no plkst. 20.00.

 

EHR ballīte Savējiem

No plkst. 20:30, klubā ”Tower Club Riga”, vakaru iesildīs EHR Latviešu Hiti topu vadītājs un EHR podkāsta hosts Toms Barons ar izklaidējošu programmu – būs smieklīgas sarunas, muzikāli priekšnesumi, īpašie viesi un vērtīgas balvas skatītājiem klātienē.

 

13.aprīlis

Koncertuzvedums ”Topi stipra, Sirds!” Broņislavai Martuževai 100

TOPI STIPRA, SIRDS – koncertuzvedums, kas veltīts izcilās latviešu dzejnieces un dziesminieces Broņislavas Martuževas 100. jubilejai. Koncertuzveduma māksliniecisko koncepciju veido diriģente Aira Birziņa un aktrise Baiba Broka.  Koncerts norisināsies Latgales vēstniecībā ”Gors”, no plkst. 18.00.

 

Koncerts “Sajūtu spēles”

Gundara Āboliņa un Andreja Osokina literāri muzikāla kompozīcija, kurā mūzika un dzeja, klavieru skaņa un cilvēka balss veido dialogu, kas atstāj uz skatītājiem neatkārtojamu iespaidu. Noslēgumā savdabīgu muzikāli literāru saraksti veidos vācu komponista Roberta Šūmaņa romantiskās, krāšņās un temperamentīgās klaviermūzikas pērles un Jāņa Grota dzejoļu cikls “Pēra Ginta vēstules Solveigai”. Koncerts norisināsies Jaunpilī ar sākumu plkst. 19.00.

 

15.aprīlis

Zucchero ”Overdose D’Amore World Tour 2024”

Zucchero ir viens no izcilākajiem blūzroka pārstāvjiem Itālijā un pasaulē, kurš savas karjeras laikā ir pārdevis vairāk nekā 60 miljonus albumu, tostarp 8 miljonus ieraksta “Oro, Incenso & Birra” kopiju un izdevis neskaitāmus izcilus albumus. Viņš ir uzstājies 5 kontinentos, 69 valstīs un 628 pilsētās, tostarp tādos unikālos galamērķos kā Omāna, Maurīcija, Taizeme, Jaunkaledonija, Armēnija un Jaunzēlande.  Koncerts norisināsies arēnā ”Palladium Riga”, un koncerta sākums paredzēts plkst. 20.00.

 

17. aprīlis

 

Multimediāla monoopera ”Valentīna”

Tas ir dziļas mīlestības stāsts sarežģītā sociālpolitiskā laikā – Valentīnas mīlasstāsts. Veltīta Latvijas kultūras leģendai – kinozinātniecei Valentīnai Freimanei. Iestudējums ir starptautiski pazīstamā latviešu komponista Artura Maskata pirmās operas “Valentīna” mākslinieciski jauns skatuviskais traktējums – pilnformāta operas pārlikums kameroperas – multimediālas monooperas formātā, kas norisināsies VEF Kultūras pilī, Rīgā, ar sākumu no plkst. 21.27.

 

19.aprīlis

 

Koncerts ”Svaigais!”

Latviešu skatuviskās dejas koncerta nosaukums “Svaigais!” raksturo gan Ogres novada Kultūras centra TDA “Ogre” dalībnieku noskaņojumu, gan arī pieeju repertuāra izveidei. Koncerta programma veidota ar pavasarīgi spirgtu ideju – būt dejā izaicinošiem, laikmetīgiem un azartiskiem, tādiem, kas iederas Latvijas pavasara neprātā. Koncerts norisināsies Ogres novada Kultūras centrā no plkst. 19.00.

 

 Muzikāli dzejiskais duets ”Grabulis”

Grabulis ir divu Dailes teātra aktieru duets (Gints Grāvelis un Andris Bulis) ,kurš nejaušības kārtā izveidojies un viņiem pašiem nesaprotamā veidā vēl turpina iet pa pēdējo romantiķu pēdām! Nāc un baudi aktieru sagatavoto mūziklu bārā ”Wiktorija”, Liepājā, no plkst. 21.00.

 

20.aprīlis

 

”Nurme Springs 2024” alus festivāls

Nurme Springs ir mājīgi dinamisks craft alus festivāls Vagonu hallē (Rīgā), rīkots par godu Nurme darītavas jubilejai, sezonas sākumam un alus kultūras daudzveidībai, kas notiks jau 3. gadu. Šogad dalībnieki tiks laipni aicināti piedalīties vairāk nekā 15 prasmīgas un interesantas darītavas gan no Latvijas, gan Baltijas un citām Eiropas valstīm.

 

Mika Galvanovska koncerts ”Bohēmas Dienasgrāmata”

Jaunā Latvijas rokenrola dvesma Miks Galvanovskis aicina uz pirmo lielkoncertu ”Bohēmas Dienasgrāmata” Palladium Rīga arēnā. Koncertā gaidāmi vairāki īpašie viesi, jaudīgs šovs un daudz dažādi pārsteigumi. Viena no jaunā albuma dziesmām “Par savu zemi saukt” nominēta par labāko aizvadītā gada dziesmu Zelta Mikrofonā. Koncerta sākums paredzēts plkst. 20.00.

 

Mārcis Auziņš un Aija Vītoliņa ”Krustojumi Pegaza pagalmā”

Koncertprogramma “Krustojumi Pegaza pagalmā” (Liepājā) ir muzikāls ceļojums dažādu valstu, valodu, žanru pasaulē, ietērpts dziedātājas Aijas Vītoliņas brīnišķīgajā balsī un Mārča Auziņa ģitāras aranžijās un virtuozajā ģitārspēlē. Koncerta sākums paredzēts plkst. 19.00.

 

”Queen Music Show” – QueenTessence & Rihards Saule

Queen Music Show ir jāredz un jādzird katram leģendārās grupas Queen mūzikas fanam. Mūzikas projekts Queentessence apvieno 7 profesionālus mūziķus, kas liks skatītājiem aizturēt elpu no aizkustinājuma. Visa esence un centrs ir harismātiskais dziedātājs Rihards Saule, kas dedzina ar savu enerģiju un temperamentu, apbur ar savu harismu, dabīgo teatralitāti un lielisko skatuves izjūtu. Koncerts norisināsies Valmieras Kultūras centrā ar sākumu plkst.19.00.

 

”KISS Forever” band koncerts

Aprīlī Rīgā uzstāsies Eiropas labākā KISS atdarinātājgrupa KISS Forever Band. Repertuārā izskanēs gan klasiskie hiti Rock and Roll All Nite, Crazy Nights, I Was Made For Lovin’ You, Detroit Rock City, Lick it up, Beth, Love Gun, Shout It Out Loud, War Machine, gan pašu KISS retāk spēlētas kompozīcijas no dažādiem daiļrades posmiem. Koncerts norisināsies Klubā ”Melnā piektdiena”, Rīgā, no plkst. 20.00.

 

Balle “Sapnis pavasara naktī”

Glauni uzvalki, dejā plandošas kleitas, apburoša mūzika un spožas gaismas. “Sapnis pavasara naktī” būs kas vairāk par vienkāršu balli. Tas būs mirklis, kurā varēsi ļauties pasaku burvībai un piedzīvot šī pavasara maģiskāko vakaru. Pavasara sapnis ir jāpiedzīvo skaisti un labā kompānijā, tāpēc dodies kopā ar saviem mīļajiem uz RSU SP balli “Sapnis pavasara naktī”, kas norisināsies ”H2O 6” kvartālā, plkst. 22.00.

 

23.aprīlis

 

Tango In The Shadows

”Tango in the Shadows” liek skatītājiem izjust pilnīgu saplūšanu ar argentīniešu mūziku. Horeogrāfs nešauboties atkailina dramatiskās jūtas, no kurām sastāv pati tango būtība, padarot tās par savas avangarda valodas daļu. Markosam Ajalam (režisors, horeogrāfs, dejotājs) un Paolai Kamačo (viņa partnere) pretējās lomās izdodas iemiesot divas polāras pasaules, kuras deja liek sadurties, triec līdz iespējamā robežām un noved līdz pilnīgai paļāvībai. Izrādi vēro VEF Kultūras pilī, Rīgā, no plkst. 19.00.

 

Metallica & Symphony by Scream Inc koncerts

Unikāls notikums, kurā būs iespējams dzirdēt leģendārās grupas Metallica dziesmas, pavadoši simfoniskajam orķestrim. Klasika un modernitāte saplūdīs vienā un parādīsies skatītājiem visā savā izcilajā skaistumā. Un simfoniskās mūzikas un smagā roka unikālā kombinācija sniegs šai izrādei patiešām mistisku nokrāsu un neordināru atmosfēru. Koncerts norisināsies koncertzālē ”Lielais Dzintars”, Liepājā, no plkst. 19.00.

 

25. aprīlis

 

Ralfa Eilanda  un Kaspara Breidaka koncerts ”Mēs Jūs Mīlam: WTF”

Šinī notikumā tiks izspēlētas improvizētas etīdes, jau iepriekš sagatavoti stāsti un skeči, dziedātas dziesmas, kā arī pieņemti ieteikumi no skatītājiem, lai šova laikā “Mēs Jūs Mīlam”, kopā ar saviem skatītājiem, spētu pasmieties par vairākiem dzīves notikumiem un situācijām, kuras vislabāk mēs varam skaidrot ar anglisko apzīmējumu – “WTF”. Koncerts norisināsies trīs dienās – 12.aprīlī Kuldīgas Kultūras centrā, 19.aprīlī Ādažu novada Kultūras centrā un 25.aprīlī – Liepājā, bārā ”Wiktorija’‘. Koncerta sākums paredzēts plkst. 19.00.

 

26.aprīlis

 

Laikmetīgā baleta vakars

Izrāde tiks sadalīta divās daļās. Pirmā – “Balsis klusumā” un otrā – ”Vilinošās Tāles”. Pirmajā daļā simboliski tiek risnāts brīdis, kad meitene savā izpratnē top par jaunu sievieti, un otrā daļa veidota uz  F. Šopēna mūziku, kura ir jauneklīgi trauksmaina, enerģiska, viļņojoša un vislabāk atspoguļo vēl nenotrulināto, neiegrožoto jauneklības jutekliskumu, alkas pēc neierobežotas brīvības, mīlestības un piedzīvojumiem. Baleta vakars norisināsies Hanzas Peronā, Rīgā, ar sākumu no plkst. 19.00.

 

Alternatīvā roka minifestivāls: Detlef Un Lapsene

Kad straujiem soļiem tuvojas vasara, laiks iesildīties ar karstiem roka koncertiem! ANGĀRS x Tu Jau Zini Kur ielūdz uz alternatīvā roka minifestivālu kopā ar DETLEF, LAPSENI un DJ Ķilkutu. Būs roķīgi, būs karsti, būs skaisti! Minifestivāla sākums paredzēts plkst. 20.00.

 

27.aprīlis

 

Andas Lipskas jubilejas koncertuzvedums ”Dzied(in)āšana”

Jau teju 40 gadus kordiriģente Anda Lipska strādā savā profesijā. Dzied. Un iedrošina dziedāt citiem.  Vai dziesma var dziedināt? Dodieties uz koncertu, un tur to būs iespējams noskaidrot! Koncerts norisināsies Latgales vēstniecībā ”Gors”, sākot no plkst. 17.00.

 

Mūzikls ”Spirited Away”

Simple Music Ensemble World atskaņos Džo Hisaiši mūziku tā unikālajos aranžējumos. Šīs melodijas ievedīs mūsu klausītājus Hayao Miyazaki maģiskajā pasaulē, kur ļaunums sākumā vienmēr ir spēcīgāks, bet beigās vienmēr pār to uzvar labais. Koncerts norisināsies klubā ”Concert Hall Tower”, Rīgā, ar sākumu no plkst. 20.00.

 

Edgara Cīruļa Maģiskais Reālisms

Maģiskais reālisms ir virziens literatūrā, kur augsti detalizētas un ticamas pasaules satiekas ar dīvaino un neticamo. Šajā koncertā ar to tiks iepazīstināti arī viesi.  Koncerts norisināsies M/Darbnīcā, Rīgā, ar sākumu no plkst. 19.00.

 

Roks un Ērģeles sveču gaismā

Neizmirstams vakars, kas nevienu neatstās vienaldzīgu! Sv. Pāvila baznīcas atmosfērā (Rīgā), izcilu mūziķu sniegumā, izskanēs pazīstami un iemīļoti rokmūzikas hiti ērģelēm, ģitārai un sitaminstrumentiem. Nepalaidiet garām iespēju apmeklēt šo oriģinālo programmu un vienīgo koncertu, kas ļaus vienlaicīgi izbaudīt rokmūzikas un ērģeļu skanējumu! Koncerta sākums plkst. 18.00.

 

Internacionāli deju svētki ”Best Show 2024”

“BEST SHOW” ir dejas svētki, kas nebija iespējami bez Jums – dalībniekiem, skatītājiem un daudziem tā cienītājiem no Latvijas un ārzemēm. Uz skatuves būs gan visas konkursa nominācijas, gan apbalvošanas ceremonija! Konkursu vērtēs titulēti dejotāji-horeogrā, Lielās skatuves mākslinieki, kā arī sabiedrībā pazīstamas personas un Latvijas pašu ietekmīgāko masmēdiju pārstāvji. Deju svētki norisināsies arēnā ”ATTA Centre”, Rīgā, no plkst. 10.00.

 

Kalva&Saržants. Elingtona un Streihorna mūzika

Pegaza Pagalma viesistabā (Liepājā) uzstāsies džeza pianists Krists Saržants un trompetists Kristians Kalva. Orķestra skanējuma un džeza klasikas iedvesmotie mūziķi atskaņos Djūka Elingtona un Billija Streihorna kompozīcijas. Kristianam šī būs pirmā uzstāšanās Pegaza Pagalmā, savukārt Krists regulāri atgriežas Liepājā, lai uzstātos dažādos sastāvos kopš paša pirmā viesistabas atklāšanas koncerta. Koncerta sākums paredzēts plkst. 20.00.

 

Putnu dienas

Aprīlis Latvijā ir Putnu dienu mēnesis. Tad kāšiem savā dzimtenē atgriežas migrējošie putni, lai vītu jaunas ligzdas un meklētu pērnā gada putnu būrīšus.
Arī šogad laipni aicināti visi lielie un mazie interesentus uz Putnu dienām Botāniskajā dārzā (Rīgā), kur būs iespēja piedalīties putnu būrīšu darbnīcā, doties ekskursijā pa dārzu un piedalīties izzinošās spēlēs. Putnu dienas sākums paredzēts no plkst. 10.00.

 

28.aprīlis

 

Grupas ”Menuets” jubilejas koncerts – ”Zelta 55”

Grupa „Menuets” ir viena no slavenākajām Latvijas rokgrupām, kas kļuva populāra kā komponista Imanta Kalniņa mūzikas izpildītāja, turklāt šobrīd „Menuets” ir vecākā joprojām koncertējošā grupa Latvijā. Koncertu būs iespējams baudīt Bauskas Kultūras centrā no plkst. 16.00.

 

Sergio Cortes ”Live Tribute Show: Michael Jackson”

Pasaulē slavenākais skatuves dubultnieks Maikls Džeksons Rīgā uzstāsies pirmo reizi! Divu stundu garais “Live Tribute Show: Michael Jackson” izrādījās ļoti populārs visā pasaulē un tiek uzskatīts par augstākā līmeņa veltījumu Džeksonam. Serhio Kortess no Spānijas arī tikās ar popmūzikas karali klātienē, un tiek ziņots, ka Džeksonu ģimene viņu nolīga kā dubultnieku, lai apmānītu paparaci. Koncerts norisināsies pasākumu arēnā ”ATTA Centre” ar sākumu plkst. 19.00.

 

Starptautiskās Džeza dienas koncerts ”Sylvain Rifflet Quartet – Aux Anges”

Spilgts jaunu franču mūziķu sastāvs kopā ar virtuozo trompetistu no Somijas Verneru Pohjolu, saksofonista un komponista Silvena Riflē vadībā VEF Kultūras pilī atskaņos savu programmu “Aux anges”, kas guvusi plašu mūzikas kritiķu un publikas atzinību Eiropā. Koncerta sākums plkst. 19.00.

 

1.maijs

 

Dizzee Rascal

Dizijs Raskals – britu hip-hopa mūziķis, grime žanra aizsācējs, MC un reperis ieradīsies Rīgā, lai koncertzālē Palladium sniegtu elpu aizraujošu priekšnesumu un vēlreiz pierādītu saviem klausītājiem, ka viņš aizvien ir labākais sava mūzikas žanra pārstāvis. Koncerts norisināsies arēnā ”Palladium Riga”, ar sākumu no plkst. 20.00.

 

4.maijs

 

Svētku koncerts ar Aston Kais un Arklio Galia

Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā, svētku noskaņas mūsu sirdīs uzbudinās Liepājas progresīvā roka orķestris ASTON KAIS kopā ar Viļņas regresīvā roka orķestri ARKLIO GALIA. Koncerts norisināsies Liepājas bārā ”Wiktorija” ar sākumu plkst. 23.45.

 

5.maijs

 

Grandiozā vasaras sezonas atklāšanas ballīte

 Latgales vēstniecība GORS aicina uz Grandiozo vasaras sezonas atklāšanas – lielo balli, kas būs pasākums visai ģimenei: bērniem, pusaudžiem, vecākiem. Vakara programmu ar savu uzstāšanos atklās latviešu leģenda Žoržs Siksna. Programmas turpinājumā latviešu humoristiskā repa duets “Bermudu Divstūris”. Koncerta sākums paredzēts plkst. 18.00. 

 

Balcia Ceļojumu apdrošināšana – ceļotājiem nevis tūristiem!

Plašākais iekļauto aktivitāšu segums – lec, brauc, nirsti vai laidies citos piedzīvojumos! Atbalsts ceļojuma atcelšanas gadījumā, ceļojuma laikā un atlabšanā pēc negadījuma pat tad, kad ceļojums noslēdzies. Ieskaties piedāvājumā

Luminor Black – pārsteidzoši praktiska kā ikdienā, tā ceļojot

Pasargā sevi ar pirkumu apdrošināšanu, ceļojumu apdrošināšana visai ģimenei, iekļaujot ceļojumu atcelšanas, kavēšanās vai nozaudētas bagāžas riskus, auto nomas pašriska segumu un citas pozīcijas. Veic ērtu skaidras naudas izņemšanu līdz 400 EUR mēnesī bez komisijas maksas visa pasaulē un piesaki Priority Pass pieeju lidostas atpūtas zonām visā pasaulē! Ar pilniem ceļojuma apdrošināšanas noteikumiem iepazīties luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: