Vasara nu ir noslēgusies un rudens jau klauvē pie durvīm. Laiks, kad bērni un jaunieši atgriežas skolas gaitās un laiks kļūst arvien drēgnāks. Tas nebūt nenozīmē, ka pasākumi ir beigušies. Vēl aizvien septembrī ir iespējams radoši pavadīt laiku dažādu žanru pasākumos!

Šīs nedēļas vērienīgākais pasākums

QUEEN in Jazz koncerts

7.septembrī, VEF kultūras pilī, Rīgā

Varam diezgan pārliecinoši teikt, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju ir pazīstami ar grupas Queen skaņdarbiem. Viņu lirikas patiesumu pierādīja milzu fanu pūlis un nezūdošā popularitāte līdz pat mūsdienām. Fredija Merkūrija harizma, roka enerģija un nevaldāmā ekspresija tiks atdzīvināta karaliskā “QUEEN in Jazz“ koncertā.

Lietuviešu džeza mūzikas izpildītāji Rīgas publikai prezentēs programmu, kas pārspēj augstākās kvalitātes standartus. Tiek solīts ikvienu aizvest uz bohēmas paradīzi, neļaut sevi apturēt un iekarot pat vislielākā skeptiķa sirdi. Koncertā, tāpat kā pašu Queen koncertos, tiks izpildītas salsas, sambas, bossanovas, svinga, balāžu skaņas un rimti.

Koncerta sākums no plkst. 18:00

 

1.septembris

 

VASARAS NOSLĒGUMA KONCERTS 2023

Iecavas kultūras nams aicina uz krāšņu koncertu par godu vasaras sezonas noslēgšanai un rudens sezonas sagaidīšanai. Ar sākumu plkst. 19:00 uzstāsies dziedātāja GRĒTA un PATRISHA, kā arī mūziķis ATIS IEVIŅŠ & THE ROCK BROTHERS.

 

Rīgas lielākā skolēnu un studentu ballīte Wondersalā

Wondersalā, Rīgā ar sākumu plkst. 19:00, savas durvis ver jaudīga jauniešu ballīte par godu skolas gada uzsākšanai! Šogad paredzēts uz skatuves kāpt vairākiem jauniešu vidū iemīļotiem Latvijas māksliniekiem, kā arī paradzēts Uguns šovs! Nāc un pievienojies arī Tu!

 

BERMUDU DIVSTŪRIS – Pirmā rudens diena, bet es jau gaidu vasaru!

Hitu karaļi un šovmeņi – grupa “Bermudu Divstūris”, turpinot jau aizsākto tradīciju, –  svinēt vasaras noslēgumu ar enerģisku un jaudīgu ballīti, aicina uz grupas vēsturē vērienīgāko koncertu 2023. gada 1. septembrī,  “Arēnā Rīga”. Šogad koncerts solās būt īpaši spilgts, kā arī skatītāju skaits varētu pārsniegt pat 8000. Koncerta sākums plkst. 21.00.

 

Repa minifestivāls “Siera plate” vadībā

Par godu jaunā zinību gada uzsākšanai, Vērmanes dārzā no plkst. 17:00 norisināsies repa minisfestivāls. Tajā piedalīsies grupa “sivmoneyy”, Grēta un repa apvienība “rolands če un xantikvariāts”.

 

PRIEKDIENA

Pasākums jauniešiem Talsos, Radošajā sētā sākot no plkst. 20:00. Par muzikālu atmosfēru PRIEKDIENĀ rūpēsies Estere Busule un Anete Zoniņa! Vakaru piepildīs arī DJ VILKS, kurš iegriezīs jaudīgi jauku ballīti! Būs pieejami arī našķi un dzērieni!

 

Zinību dienas svinības Rātslaukumā

Laiks atgriezties skolā, pulciņos un ikdienas darbos. Pilsēta aicina šo atkalsatikšanos nosvinēt un kopīgi ieskandināt 1. septembri ar grupas “Citi zēni” un “Pirmais Kurss” koncertu Rātslaukumā, Rīgā pasākumā “Ar jaunu sparu zinību dzīlēs” ar sākumu no plkst. 17:00.

 

2.septembris

 

Folkmūzikas grupas “JORA” brīvdabas koncerts

Jōra ir četru mūziķu grupa, kas izpilda latviešu un citu tautu mūziku. Kamersastāvā – vijole, kokle, ģitāra un perkusijas. Pirms koncerta būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, baudīt vietējos ēdienus un dzērienus. Tā kā sēdvietu skaits ir ierobežots, ieteicams paņemt līdz kādu plediņu! Koncerts norisināsies Līču skolā, Ramatas pagastā, plkst. 18:00

 

Otrais Latvijas Mūzikas Lielais koncerts

Mežaparka lielajā estrādē, Rīgā, plkst. 18:00,  aizraujošā muzikālā piedzīvojumā aizvedot visu paaudžu klausītājus notiks jau Otrais Latvijas Mūzikas Lielais koncerts. Tajā piedalīsies 21 mūsu valstī iemīļots mākslinieks – tajā skaitā Aminata, The Sound Poets, Dons un citi.

 

Profesionāļu diena

Latvijas Universitātes botāniskajā dārzā, plkst. 10:00 kopā ar LU Botāniskā dārza vadošajiem botāniķiem tiks meklētas atbildes uz dažnedažādākajiem jautājumiem, kas skar dārzu un tā sagatavošanu aukstajam gadalaikam. Norisināsies arī augu tirgus un būs noorganizētas arī uzkodas un dzērieni.

 

Riga Noise festivāls

Šis pasākums būs paredzēts cilvēkiem, kas ir iecienījuši radikālu, ekspresīvu un brutālu trokšņu mūziku. Komplicētas un nekonvencionālas mūzikas formas un izpausmes – tas apvienos gan vietējos, gan ārvalstu māksliniekus. Festivālā uzstāsies mūziķi no Dānijas, Zviedrijas, Igaunijas, kā arī vietējie mākslinieki – Lethal Ejaculation, Error, Strops, Powertsar un Mūžamežs. Festivāls norisināsies Totaldobže Art centrā, Rīgā, ar sākumu plkst. 18:00.

 

DENISS & BACHA Tūres noslēgums ‘Be Yourself’

Tūres “Be Yourself” noslēguma koncerts Andrejostas kvartālā. Reperis Deniss, kurš savas gaitas repa mūzikā uzsāka 2015.gadā kopā ar skatuves partneri, taču 2016.gadā Deniss kļuva par solo mākslinieku. Populārākā Denisa un Bachas kopdziesma ir “Notiesāts”, kura 3 mēnešu laikā ir sasniegusi gandrīz 400k skatījumu internet vietnē “YouTube”. Koncerta sākums plkst. 19:00.

 

Grupas Tranzīts koncerts Lauku Kūrortā

Lauku kūrortā, Kazgandā visas dienas garumā būs pieejamas Lauku Kūrorta maksas aktivitātes – šķēršļu parks, disku golfs, trošu nobrauciens, kvadraciklu safari, veikbords un lāzertaga spēles. Varēs spēlēt volejbolu un peldēties, kā arī par ēdināšanu parūpēsies RUDZROG’krogā. Un dienas nobeigumā būs iespēja izdejoties grupas Tranzīts pavadībā!

 

2. Latvijas Mūzikas lielais koncerts

Programmā tiks iekļautas gan iepriekšējo paaudžu Lielmeistaru garadarbi, gan mūslaiku radītās muzikālās vērtības ar mērķi saliedēt atšķirīgas paaudzes. Pirmie mākslinieki uz skatuves kāps plkst. 19.30. Ieeja pasākumā no plkst. 18.00. Koncerts norisināsies Mežaparka lielajā estrādē, Rīgā.

 

Silent Disco – Back To School

Kārlis Ķilkuts, Rojs Rodžers un dīdžejs Dubra līdz ar jauno mācību gadu ierodas “Fonoklubā”, lai sagādātu lielāko kluso ballīti Cēsīs. “Fonoklubs” pirmo reizi uzņems “Silent Disco”, un, ja reiz tas tiek darīts, tad ar vērienu – trīs dīdžeji ar dejām kā iekštelpās, tā ārā. Pasākuma sākums plkst. 22:00.

 

A-Europa koncerts Jelgavā

Īpaša programma ar iekļautiem sen nedziedātiem zelta kolekcijas hitiem Jelgavā, Tonuss Club, Uzvaras ielā 12. Būs pieejamas plašas telpas – atvērtas 3 zāles & terase+chillout zona. Katrā zālē skanēs dažāda mūzika ( 90-to, latviešu,ārzemju, deju mūzika arī krievu valodā) gan pirms, gan pēc koncerta. Ieeja no plkst. 22:00 , koncerts uzreiz pēc pusnakts.

 

3.septembris

 

Kinodziesmu koncerts AR ZELTA PALMU KANNĀ

VEF kultūras pilī, Rīgā, no plkst. 19:00 norisināsies kinodziesmu koncerts ”Ar zelta palmu kannā”. Koncerta režisors un scenārija autors ir pazīstamais aktieris Mārtiņš Egliens, savukārt dziesmas no filmām un TV seriāliem izdziedās Dita Lūriņa, Zane Dombrovska, Ainārs Ančevskis, Gundars Silakaktiņš un Ģirts Ķesteris.

 

7.septembris

 

Koncertballe kopā ar Māri Blāzi un Arti Šimpermani

No plkst. 19:00 – 23.00, Vecumnieku tautas nama parkā, sveicinot rudeni, norisināsies koncertballe, kurā varēs ne tikai kārtīgi izdejoties, bet arī cienāties ar atspirdzinošiem dzērieniem. Sliktu laikapstākļu gadījumā koncertballe norisināsies Vecumnieku tautas namā.

 

Louis Tomlinson – Faith In the Future Tour 2023

Pirmoreiz Baltijas valstīs – izbijušais grupas ”One Direction” dalībnieks un tagadējais solo mākslinieks Louis Tomlinson ar savu pasaules koncerttūri! Luiss Tomlinsons ir nudien talantīgs mūziķis no Lielbritānijas, kurš savu solo karjeru uzsāka salīdzinoši nesen.  Luiss Tomlinsons ir pat uzstādījis Ginesa rekordu – 2020. gadā viņš pārdeva vairāk kā 160 tūkstošus biļešu uz Londonas virtuālo koncertu un kļuva par solo izpildītāju, kurš ir pārdevis visvairāk biļešu uz tiešraides pasākumu.  Šajā dienā mākslinieks uzstāsies ”Arēna Rīga”, plkst. 20:00.