*Raksta beigās meklē promo kodu, lai iegūtu 10% atlaidi. 

Kvesti pa pilsētu ir aizraujoši maršruti pa ielām un muižām, muzejiem un parkiem, kā arī citām vietām, kur patīkama pastaiga tiek apvienota ar noteiktu uzdevumu veikšanu. Parasti pilsētas kvesti sastāv no vairākiem kilometriem gariem maršrutiem un ietver desmitiem dažādu grūtības pakāpes jautājumu. Ir svarīgi saprast, ka kvesti nav veidoti tā, lai jūsu smadzenes vārītos un liktu Jums atcerēties visu, kas jums kādreiz ir mācīts skolā. Atbilžu meklēšanai, protoams, ir nepieciešama Jūsu uzmanība un loģika, atjautība un spēja domāt ārpus rāmjiem. Turklāt milzīgs šāda veida izklaides plus ir spēja spēles laikā paplašināt savas zināšanas par noteiktu vietu, iemācīties kaut ko jaunu un interesantu, un reizēm negaidītu.

Daudzi kvestu maršruti ved cauri zaļajām zonām – tāpēc slēgtas telpas vietā, papildus interesantām mīkām, jūs iegūsiet iespēju elpot svaigu gaisu un uzlabot veselību, jo, atbildot uz jautājumiem, jūs pārvietosities no viena punkta uz otru. Tāpat pilsētas kvestus var salīdzināt ar nelielu fitnesa treniņu.

Viena no galvenajām atšķirībām starp pilsētas kvestiem un kvestu istabām ir tāda, ka šajā gadījumā jūs neesat ierobežots laikā un varat paši pielāgot savu tempu maršrutam. Citiem vārdiem sakot, jūs varat, piemēram, sarīkot ekspromta fotosesiju sev tīkamā vietā, pasēdēt uz soliņa, apbrīnot skaisto skatu vai vienkārši iedzert tasi tējas un pēc tam atsākt maršrutu no vietas, kur apstājāties. Turklāt Conspirate kvesti dod jums iespēju turpināt spēli citā dienā, ja pēkšņi mainījāt plānus un jums ir nepieciešams atgriezties mājās, vai arī laika apstākļi ir strauji pasliktinājušies, un jūs nevēlaties samirkt lietus laikā. Lai turpinātu spēli, jums vienkārši vēlreiz jāieiet spēlē ar savu īssaiti, kas Jums bija nosūtīta uz e-pastu, un nepabeigtais kvests jums atkal būs pieejams, no vietas, kur apstājāties.

Neapstrīdama pilsētas kvestu priekšrocība ir arī tā, ka to izmaksas ir zemākas nekā kvestu istabu izmaksas. Piemēram, Conspirate kvesti vidēji maksā apmēram 30-35 eiro, savukārt papildu naudu varat ietaupīt, uzaicinot lielāku dalībnieku skaitu un dalot izdevumus vienādās daļās – spēlētāju skaits nav ierobežots. Tomēr ir jāatcerās, ka, ja kvests notiek vietā, kur jāiegādājas ieejas biļetas, (piemēram, muzejā-muižā), jums jābūt gatavam tam, ka būs jāiegādājas ieejas biļete, jo tā izmaksas nav iekļautas kvesta cenā.

Ar promo kodu #JDJK8RMM iegūsti 10% atlaidi jebkuram pilsētas kvestam!