Vai esi saskāries ar situāciju, kad izsauc taksometru un nezini, kāda automašīna ieradīsies, kur atrodas izsauktais taksometrs un cik brauciens ar taksometru Tev izmaksās?

Iespējams, ka Tev ir gadījies arī tā, ka dodoties uz savu galamērķi secini, ka līdzi nav skaidras naudas vai arī taksometrā nav iespējams norēķināties ar karti. Reizēm, protams, taksists arī nevar izdot atlikumu!

Situācijas ir dažādas, tādēļ, lai no tām izvairītos, Bolt (Taxify) piedāvā ērtu risinājumu, kas vienmēr būs Tavā kabatā.

Bolt (Taxify) ir mobilā aplikācija, ar kuras palīdzību ir iespējams izvēlēties sev piemērotāko taksometru gan ņemot vērā brauciena tarifus, gan automašīnas modeli. Kad taksometrs ir pasūtīts, tad vari arī sekot līdzi automašīnas atrašanās vietai.
Brauciena laikā nevajadzēs arī uztraukties par to, ka līdzi nav skaidras naudas vai arī, ja vēlies maksāt ar karti – tas ir iespējams no Tava viedtālruņa!

Ja vēl nelieto Bolt (Taxify), bet vēlies sākt to izmantot – mums Tev ir labas ziņas! 🙂
Lejupielādējot aplikāciju un ievadot akcijas kodu Promotions sadaļā TRIPTHIS, dāvanā saņemsi €5, kurus varēsi izmantot jau tuvākajā braucienā!

Spied šeit un lejupielādē aplikāciju!

P.S. Lai iegūtu €5 dāvanu Tavam braucienam, atceries izmantot kodu TRIPTHIS