Booking.com ir dibināts 1996. gadā Amsterdamā, un no neliela Nīderlandes jaunuzņēmuma tas ir izaudzis par vienu no lielākajiem ceļojumu e-komercijas uzņēmumiem pasaulē.

Booking.com misija ir iedvesmot cilvēkus iepazīt pasauli, un tas attīsta digitālās tehnoloģijas, kas atvieglo ceļojumu plānošanu. Uzņēmums Booking.com savieno ceļotājus ar pasaulē lielāko lielisku naktsmītņu izvēli, sākot no dzīvokļiem, privātām brīvdienu mājām un ģimeņu pārvaldītām pansijām un beidzot ar grezniem pieczvaigžņu kūrortiem, mājiņām kokos un iglām.

Katru dienu Booking.com platformā naktsmītnes tiek rezervētas vairāk nekā 1 550 000 reižu. Ceļotāji, kas dodas vai nu darba, vai atpūtas braucienos, vietnē Booking.com var tūlītēji rezervēt sev vispiemērotāko naktsmītni ātrā un ērtā veidā.

Ja vēlies iegūt 10% atlaidi savai nākamajai rezervācijai, tad apmeklē šo saiti https://www.booking.com/s/25_8/37d112dc un Tu iegūsi 10% atlaidi pēc tam, kad būsi palicis viesnīcā – Booking.com to atskaitīs atpakaļ uz Tavu kontu pēc izrakstīšanās no viesnīcas.

[button url=https://www.booking.com/s/25_8/37d112dc]Saņemt 10% atlaidi rezervācijai Booking.com[/button]

 

booking atlaide