Nepārspējams piedāvājums sadarbībā ar Lux Express – iegādājies biļetes Rīga-Viļņa vai Viļņa-Rīga ar akcijas kodu TRIPTHIS par 7€ (regulārā sēdvieta) un 14€ (Lounge sēdvieta).

Akcija spēkā maršrutam Rīga-Viļņa-Rīga

Pārdošanas periods: 18.07. – 23.07.2018.

Ceļošanas periods: 23.07. – 30.09.2018.

Akcijas kods: TRIPTHIS

Cena:    Rīga –Viļņa vai Viļņa – Rīga regulārā sēdvieta 7€
                Rīga –Viļņa vai Viļņa – Rīga Lounge sēdvieta 14€

 

[button url=https://ticket.luxexpress.eu/lv/trips-timetable/riga-coach-station/vilnius-coach-station?Date=07-23-2018&ReturnDate=&MultiHopSearchSortOrder=StartTimeAndDuration&CampaignCode=TRIPTHIS&Currency=CURRENCY.EUR]Iegādāties biļetes[/button]

No 12.07.2018 ik dienu uz Viļņu kursē 12 Lux Express reisi dienā, kas sniedz daudz lielālāku fleksibilitāti klientam, lai izvēlētos piemērotāko un vēlamāko brauciena laiku, kā arī 7 reisi no 12 tiek apkalpoti ar Lux Express Lounge produktiem, kas dod vēl vairāk izvēles iespējas klientiem uz vēlamo produkta komforta līmeni un cenas izvēli! Lux Express Lounge autobusi ir atzīti par GADA AUTOBUSIEM. 

Lux Express Group ir lielākais starptautisko autobusu operators Baltijā, kas piedāvā savus pakalpojumus 7 valstīs. Lux Express Group pārstāvniecības atrodas Tallinā, Rīgā, Viļņā un Sanktpēterburgā. Lux Express Group darbojas starptautiski, kā arī Igaunijas iekšzemes maršrutos. Lux Express Group darbojas starptautisko autobusu maršrutos kā Lux ExpressLux Express LoungeLux Express Special un Lux Mini.

logo