*Raksts tapis sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju Seesam

Noteikti esat dzirdējuši teicienu, ka Dievs sargā tos, kuri paši sevi sargā! Grūti teikt, cik daudz šajā teicienā patiesības, bet domājot par ceļojumu apdrošināšanu, droši varam teikt, ka tā sargā un palīdz tiem, kas pirms došanās ceļojumā ir to iegādājušies.

Katrs noteikti zina kādu kolēģa, drauga vai draugu drauga stāstu, kad ceļojumu apdrošināšana ir palīdzējusi, būdama vienīgais glābiņš makam un nerviem. Taču apdrošināšanas sabiedrības ir tās, kur visi šie stāsti realizējas palīdzībā ceļojuma laikā nelaimē nonākušajiem. Apdrošināšanas sabiedrības “Seesam” eksperti mums atklāja dažus no tiem.

Pēkšņas zobu sāpes, traumas vai saslimšana var pārvērst smieklu un jautrības pilnu atpūtu raižu pārņemtās dienās. Gadījumi, kuros iesaistīti bērni, ir visskumjākie un “Seesam” eksperti norāda, ka šādas situācijas nav retums.

Ozoliņu ģimenes sen gaidītais ceļojums saules un siltuma meklējumos uz Tenerifi beidzās daudz ātrāk kā būtu gribējies. Septiņus gadus vecais Ralfs un desmit gadus vecā Luīze Tenerifē saslima. Drudzis mazo slimnieku vaigus pamatīgi dedzināja un bija skaidrs, ka bez ārsta palīdzības nevarēs iztikt. Vecāki sazinājās ar “Seesam” Palīdzības dienestu, kurš noorganizēja ārsta vizīti, kā arī atlīdzināja vizītes izmaksas.

Bērni ir kustīgi un bieži vien neparedzami. It īpaši izpētot visu jauno un nezināmo ceļojuma laikā. Tā gadījās arī divpadsmit gadus vecajam Aleksandram, kurš, atpūšoties Ēģiptē kopā ar vecākiem, neveiksmīgi paslīdēja pie baseina un guva rokas traumu. Aleksandram ļoti paveicās, jo lūzums netika konstatēts un nebija nepieciešama steidzama atgriešanās Latvijā. Ar “Seesam” atbalstu Aleksandram tika sniegta pirmā palīdzība un viņš varēja turpināt baudīt saulainās brīvdienas viesmīlīgajā Ēģiptē.

Kā norāda “Seesam” atsaucīgie darbinieki, arī pieaugušie nelaimes gadījuma rezultātā bieži gūst dažādas traumas esot ceļojumā ārpus valsts. Pie tam ne vienmēr traumu rašanās atpūtas laikā ir racionāli izskaidrojuma. Nereti brīvdienās ļaujamies atpūtai zaudējot uzmanību tur, kur ikdienā tas nenotiktu.

Arī Artūrs (43), baudot slēpošanas priekus Francijā, guva rokas traumu un ārsti konstatēja plaisu pleca locītavā. Artūrs ne tikai bija veicis ceļojuma apdrošināšanu, bet arī nokārtojis EVAK karti, kā rezultātā, izdevumi par palīdzības sniegšanu bija salīdzinoši zemi. Artūram nebija nepieciešama operācija, viņš varēja atgriezties Latvijā ar jau iepriekš plānoto reisu. Taču ja būtu bijis nepieciešams, ar ceļojumu apdrošināšanas palīdzību Artūrs tiktu nogādāts mājās steidzamības kārtā ātrāk vai arī vēlāk, ja tas būtu nepieciešams ārstēšanas  procesa dēļ. 

Visi stāsta varoņi, kuri šos gadījumus piedzīvojuši un saņēmuši palīdzību no apdrošinātāja, noteikti Jums ieteiktu nepaļauties uz veiksmi. Vislabāk par veiksmi strādā apdrošināšana, jo tā palīdzēs, tad, kad patiešām būs nepieciešams. Tāpēc joprojām esam pārliecināti, ka vislabākā ceļojuma apdrošināšanas polise ir tā, kura kopā ar Jums dodas ceļā uz silto Tenerifi vai apsnigušajiem Alpiem.

[button url=https://www.seesam.lv/polise/#/intermediary?type=TRAVEL&intermediaryId=tripthis&iframeEnabled=true size=20]Iegādāties ceļojuma apdrošināšanu[/button]