*Raksts veidots sadarbībā ar Rent `n Connect

Mūsdienu digitālajā laikmetā, kad internets ir nepieciešams teju vai katrai ierīcei un katrā dzīves situācijā, arvien biežāk sastopamies ar problēmām ar interneta lietošanu ceļošanas laikā. Nepieciešamība izmantot neierobežotu interneta apjomu var būt ļoti liela, piemēram, lai mēs varētu sarakstīties ar draugiem, augšupielādēt attēlus sociālajos tīklos, izmantot kartes un navigāciju, kā arī piekļūt citām nepieciešamām aplikācijām un mājaslapām. Neviens no mums nevēlētos nonākt situācijā, kad esam apmaldījušies svešā valstī un cenšoties ieslēgt interneta savienojumu secinām, ka esam sasnieguši limitu un turpmāk par katru nākamo izmantoto interneta vienību būs bargi jāmaksā.

Būt patstāvīgā savienojumā ar internetu un neuztrauktes par to, ka interneta trūkums varētu mums kaitēt, ir kļuvusi par ļoti nozīmīgu mūsu ceļošanas sastāvdaļu. Taču, kā tad īsti iegūt uzticamu, patstāvīgu, izdevīgu un drošu veidu, kā lietot internetu ārzemēs? Pastāv vairāki veidi, kā iegūt pieeju mobilajiem datiem un internetam, kamēr atrodamies ceļojumā. Kādi tie ir? Par šiem veidiem lasi raksta turpinājumā.

Viens no populārākajiem veidiem mūsdienās ir turpināt izmantot mobilos datus ar Latvijas valsts SIM karti valstīs, kurās mēs esam devušies ceļojumā. No vienas puses raugoties, šis ir ērts veids, kā lietot internetu, taču pēc ceļojuma pastāv iespēja saņemt bargu rēķinu no sava mobilo sakaru operatora par lielo iztērēto datu apjomu. Tāpat, ja esi piedzīvojumu cienītājs, tad pastāv arī vietas, kur nav pieejams mobilais internets, jo ļoti iespējams Tu piedzīvojumus meklēsi vietās, kas ir attālu no civilizācijas vai pilsētām 🙂

 

Tikpat iecienīts veids ir izmantot retās iespējas pieslēgties pie kāda restorāna, viesnīcas vai lielveikala Wi-fi savienojuma. Taču, šajā gadījumā internets ir pieejams ļoti ierobežotās vietās, ierobežotā ātrumā un Tu tam nevarēsi piekļūt, ja dosies prom no konkrētās vietas. Tāpat, pastāv diezgan liels risks, ka šo tīklu novēro hakeri vai nelabvēļi, kas šo visiem pieejamo tīklu var izmantot pretlikumīgos nolūkos.

Kā mazāk zināmu alternatīvu abām augstākminētajām metodēm, lai izvairītos no hakeriem vai lieliem mobilo operatoru rēķiniem, noteikti vajadzētu pieminēt iespēju, kas sniedz elastību, drošību un garantiju, ka internets tiešām būs pieejams 24/7 – izīrēt mobilo rūteri. Kā lielisku pakalpojumu sniedzēju, noteikti, varam minēt Rent`n Connect.

Kas ir Rent` n Connect?

Rent` n Connect ir 2014. gadā, Lielbritānijā, izveidots uzņēmums, kurš ir izveidojis birojus vairākās pilsētās – Londonā, Berlīnē un Stambulā. Uzņēmuma pakalpojumus šobrīd ir iespējams izmantot Lielbritānijā, Eiropas Savienības valstīs un Turcijā (tuvākajā laikā pakalpojums būs pieejams vēl vairākās pasaules valstīs). Uzņēmuma piedāvātos rūterus ir izvēlējušies cilvēki no Dienvidamerikas, Lielbritānijas, Vācijas, Tuvajiem Austrumiem, taču līdz ar pieaugošo pieprasījumu arvien vairāk pasaules valstu un reģionu iedzīvotāji izvēlas iznomāt wi-fi rūterus ceļojuma laikā.

rent n connect rūteris

 

Kāds ir Rent`n Connect piedāvājums?

Ceļotājiem no Latvijas izmantot mobilos datus interneta pieslēgumam ārzemēs izmaksā diezgan dārgi, jo mobilo sakaru operatori ierobežo datu apjomu līdz aptuveni 5GB (atkarībā no operatora un datu plāna). Rent` n Connect ir izīrējams Wi-Fi rūteris, kas nodrošina labu ātrumu, neierobežotu datu apjomu ceļotājiem. Pārvietojamais rūteris palīdz ceļotājiem būt savienotiem ar internetu un izvairīties no augstajām maksām par mobilajiem datiem un atrisina vairākas ar internetu ceļojuma laikā saistītas problēmas.

 

Pats rūteris ir ļoti kompakts un var ietilpt ceļotāja kabatā. Rūteris patstāvīgi nodrošina savienojumu ar interneta bāzes stacijām, signālo tālāk pārveidojot Wi-Fi tīklā, kuram var pieslēgties jebkurš cilvēks, kuram ir pieejas šim tīklam. Rūterim vienlaicīgi ir iespējams pievienot līdz pat 10 ierīcēm, kas noteikti ir vairāk nekā nepieciešams, tāpat nebūs jāuztraucas par SIM kartes iegādi vai interneta savienojuma, izmaksu problēmām. Rent` n Connect rūteri savienojas ar labākajiem mobilajiem operatoriem, tādejādi nodrošinot, nemainīgu kvalitāti, augstu ātrumu, drošību un pats galvenais – neierobežotu interneta daudzumu!

Uzņēmums arī piedāvā 24/7 klientu servisu gadījumā, ja ir notikusi kāda problēma vai ir nepieciešama palīdzība. Tāpat uzņēmums ir sasniedzams telefoniski, sociālajos tīklos vai ar e-pasta starpniecību.

Kā izīrēt mobilo rūteri

Tas ir ļoti vienkārši.

  1. Dodies uz Rent`n Connect mājaslapu LielbritānijasEiropas Savienības valstu vai Turcijas. Nepieciešams apmeklēt to mājaslapu uz kuru plāno doties ceļojumā
  2. Veic bezvadu rūtera rezervāciju. Ievadi ceļojuma datumus vai tā ilgumu un veic apmaksu.
  3. Saņem rūteri. Mobilais rūteris tiek piegādāts uz tavu viesnīcu vai jebkuru citu norādīto vietu šajā valstī. Rūteris tiks piegādāts pirms ierodies šajā valstī. Latvijas iedzīvotājiem kā Eiropas Savienības valstij ir iespēja veikt rezervāciju un piegādi arī uz savu Latvijas adresi, tādejādi rūteri saņemot pirms esi devies uz lidostu.
  4. Bezvadu rūtera atdošana. Ceļojuma beigās rūteri atstāj viesnīcā vai citā norādītajā adresē un kurjers atbrauks tam pakaļ.

 

Kā ierīci ieslēgt?

Tas ir ļoti vienkārši – viss, kas Tev ir jādara ir jāpiespiež ieslēgšanas poga uz rūtera un tas ieslēgsies. Nākošais solis ir savienot savu ierīci (dators, telefons vai planšete) ar rūteri izmatojot Wi-FI savienojumu, ievadi paroli, kas ir atrodama uz rūtera un apsveicam, laipni lūgts internetā! 🙂

Rezumējot – Rent` n Connect bezvadu interneta rūteris piedāvā iespēju pie ātra (4G ātrums) un droša bezvadu interneta avota (kas ietilpst bikšu kabatā) pievienot līdz pat 10 ierīcēm vienlaicīgi tādejādi ietaupot laiku, naudu un raizes.

 

Lai iznomātu ierīci lietošanai Lielbritānijā, apmeklē šo saiti – https://bit.ly/2HcTTqP

Lai iznomātu ierīci lietošanai Eiropas Savienībā, apmeklē šo saiti – https://bit.ly/2HiopQf

Lai iznomātu ierīci lietošanai Turcijā, apmeklē šo saiti – https://bit.ly/2RSUrXg