Pilsētā ieradies JAUNS, iespējams, labākais veids, kā nokļūt no Rīgas centra uz Rīgas lidostu. Nesatraucieties par nokļūšanu uz jūsu reisu! Ar Lux Express Shuttle nokļūsti galamērķī ātri un ērti! Atpūtieties un ļaujiet Lux Express parūpēties par pārējo!

 

Brauciens starp Rīgas centru un Rīgas starptautisko lidostu ilgst aptuveni 30 minūtes; nelielas satiksmes gadījumā laiks var būt īsāks!

 

Standarta cenas piedāvājums:

  • Pilna biļete pieaugušajiem: 8€
  • Bērniem (līdz 16 g., t.sk.): 6€

 

Lux Express Shuttle biļetes var iegādāties ātri un ērti dažādos veidos: tiešsaistē luxexpress.lv. Līdzās tradicionālajiem maksājumu veidiem mēs pieņemam GooglePay un ApplePay. Turklāt jūs varat iegādāties biļetes tieši pie autobusa vadītāja, Lux Express tirdzniecības birojā Rīgas autoostā vai lidostas informācijas birojā.

Lux Express Shuttle kustību grafiku skatiet šeit.

 

Lux Express Shuttle

Kāpēc izvēlēties Lux Express Shuttle?

 

Uzskatām, ka ikvienam braucienam ir jābūt komfortablam, ērtam un patīkamam. Tāpēc mēs lepojamies piedāvāt dažādas ērtības mūsu autobusos, uzlabojot jūsu ceļošanas pieredzi.  

 

Pasažieru komforts: Ērtas sēdvietas 24 pasažieriem ar pietiekamu vietu kājām. Visi sēdekļi ir aprīkoti ar drošības jostām jūsu un līdzbraucēju drošībai. Izmantojiet klimata kontroli, lai nodrošinātu patīkamu braucienu jebkuros laikapstākļos un jebkurā gadalaikā

 

Informācija un paziņojumi: Lux Express Shuttle autobusi ir aprīkoti ar informatīviem ekrāniem, norādot pieturu nosaukumus. Turklāt paziņojumi tiek sniegti gan angļu, gan latviešu valodā, nodrošinot informācijas pieejamību brauciena laikā.

 

WiFi un 220V: Uzturiet savienojumu visa ceļojuma laikā, izmantojot mūsu bezmaksas Wi-Fi, kas pieejams visos Lux Express Shuttle autobusos. Katrs sēdeklis ir aprīkots ar USB spraudņa strāvas kontaktligzdām, kas ļauj uzlādēt ierīces, atrodoties ceļā.

 

Bagāžas nodalījums: Izbaudiet plašu vietu kājām, kas ir ideāli piemērota rokas bagāžas glabāšanai tuvumā. Izmantojiet atsevišķu nodalījumu lielākai bagāžai, kas nodrošina vietu visām jūsu ceļojuma vajadzībām.

 

Ērta biļešu iegāde: Iegādājieties biļetes tiešsaistē luxexpress.lv, Rīgas lidostas apmeklētāju centrā vai tieši pie autobusa vadītāja.