Lētas aviobiļetes no Rīgas uz Dominikānas republikas pilsētu Puntakanu sākto no €696 (turp-atpakaļ). Puntakanā baudi dzidrās Karību jūras piekrastes siltos ūdeņus un koraļļu rifus, tropiski silto gaisu, sauli un baltās smiltis! Kā arī noteikti nepalaid iespēju doties eksursijā uz Los Haitises nacionālo parku. Tas atrodas Samanas līcī, un nedaudz ārpus galvenās tūristu zonas – šī pieredze noteikti neliks vilties nevienam.

 

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga  – Milāna – Madride – Puntakana
Lidojums atpakaļ : Puntakana – Madride – Londona – Rīga

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Puntakanu Dominikānā

 

Aviobiļetes meklē Ryanair un World2fly mājaslapās

 

Lētas viesnīcas Puntakanā Dominikānas republikā

Viesnīca Puntakanā ar baseinu par €58 diennaktī! Piedāvājumu meklē šeit!

 

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: