Lidojumi no Rīgas uz Santjago de Kompostela jeb Santjago ceļu, jeb Svētā Jēkaba ceļu sākot no €72 (turp-atpakaļ). Santjago ceļš ir viens no pasaulē slavenākajiem svētceļotāju maršrutiem, aptuveni 800 km. garumā. Santjago ceļš ir īpaši iecienīts ceļotāju vidū no visas pasaules jau vairāk nekā vairāku simtu gadu garumā. Biežākie iemesli, lai cilvēki dotos šajā 800km garajā ceļā ir dažādi – veselība, sevis izzināšana un atbilžu meklēšana, lai stiprinātu savu ticību vai arī gluži vienkārši uzlabotu fizisko izturību.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga  – Londona – Santjago De Kompostela
Lidojums atpakaļ : Santjago De Kompostela – Londona – Rīga

  • 18.11 – 25.11 €72 (8 dienas)
  • 14.11 – 25.11 €72 (12 dienas)
  • 11.11 – 25.11 €73 (15 dienas)
  • 21.11 – 25.11 €76 (5 dienas)
  • 13.11 – 25.11 €80 (13 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Santiago De Kompostela Spānijā

 

Aviobiļetes meklē Ryanair mājaslapā

 

Lētas viesnīcas Santjago De Kompostela Spānijā

3* Viesnīca Santjago De Kompostela pilstētā par €39 diennaktī!
Piedāvājumu meklē šeit!

 

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: