Aprīlī ir pieejami lēti lidojumi no Rīgas uz Barselonu, taču, ja vēlies apskatīt arī Portugāles pilsētu Porto, tad piemaksājot papildus €25 Tu vari lidot no Barselonas uz Porto (un atpakaļ).

 

Barselona neatstās vienaldzīgus Antonio Gaudi darbu cienītājus –  noteikti apmeklē Svētās Ģimenes (Sagrada Familia) baznīcu, kas tiek celta jau no 19.gadsimta 80.gadiem, bet vēl arvien nav pabeigta, pasaku grāmatu cienīgo Gaudi parku (Parc Guell) un populārās ēkas Casa Mila un Casa Batllo, savukārt futbola cienītājiem īpaši aizraujošs būs FC Barselona mājvietas – futbola stadiona Camp Nou apmeklējums.

Porto atrodas gleznainās Duoro upes krastos, lepojas ar iespaidīgu 18. un 19.gadsimta arhitektūru, kā arī ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Pilsētā noteikti apmeklē Lello & Irmão grāmatnīcu, kuru par grāmatnīcas prototipu grāmatā par Hariju Poteru izmantoja rakstniece Dž.K.Roulinga, nogaršo portugāļo tradicionālo portvīnu, iepērcies portugāļu gardumiem pārpilnajā Bolhão tirgū un noteikti šķērso Dom Luís I tiltu, no kura paveras fantastisks skats un romantisko Porto pilsētu.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Barselona
Lidojums atpakaļ : Barselona – Riga

  • 09.04-16.04 €99 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €119 (8 dienas)

*Biļešu cenas var mainīties

Piemērs lidojumu cenām:

lēti lidojumi uz barselonu

aviobiļetes no Rīgas uz barselonu wizzair mājaslapā

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Barselona – Porto
Lidojums atpakaļ : Porto – Barselona

  • 11.04-14.04 €25 (4 dienas)

*Biļešu cenas var mainīties

Piemērs lidojumu cenām:

lēti lidojumi uz porto

aviobiļetes no barselonas uz Porto meklē ryanair mājaslapā

 

Viesnīcu PIEDĀVĀJUMUS ceļojuma laikā MEKLĒ ŠEIT:Ja vēlies dzīvot pats savā dzīvoklī vai mājā, tad naktsmītņu rezervācijai izmanto Airbnb.com (jaunajiem lietotājiem €24 atlaide pirmajai rezervācijai)

airbnb atlaide

auto nomas piedāvājumus ceļojuma laikā meklē šeit: