Lidojumi no Rīgas uz Tulūzu decembrī sākot no €80 (turp-atpakaļ)! Garonnas upes krastos esošajai Tulūzai ir iesauka “La Ville Rose“. Tas tāpēc, ka daudzas no pilsētas lieliskajām ēkām ir būvētas no sārti sārtiem ķieģeļiem, piešķirot pilsētas ainavai izskatu, ko nevar salīdzināt ne ar vienu citu pilsētu. Tulūza ir Eiropas aeronautikas galvaspilsēta, kurā atrodas lielākais kosmosa centrs Eiropā – tāpēc apmeklējot šo pilsētu noteikti nedrīkst laist garām iespēju apmeklēt ”Cité de l’Espace” atrakciju parku, kas veltīts kosmosa izpētei. Kā arī apskatīt iespaidīgu Japāņu dārzu ”Jardin Japonais” Francijas lielākā etnoloģijas un dabas vēstures muzeju ”Muséum de Toulouse”.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Tulūza
Lidojums atpakaļ : Tulūza – Venēcija – Rīga

  • 09.12 – 15.12 €80 (7 dienas)
  • 04.12 -15.12 €84 (12 dienas)
  • 11.12 – 15.12 €85 (5 dienas)
  • 02.12 – 15.12 €85 (14 dienas)
  • 10.12 – 15.12 €85 (6 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Tulūzu

Aviobiļetes meklē ”Ryanair” mājaslapā

 

Lētas viesnīcas Tuluzā

Apartamenti Tuluzā pa €35 diennaktī!

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: