Lidojumi no Rīgas uz skaisto Skotijas pilsētu Ilvernesu maijā sākot no €84!  Ilvernesā noteikti apskati padaulslaveno Lohnesa ezeru, kā arī senatnīgo arhitektūru ar pilīm un muižām, kas atrodas šajā reģionā. Invernesa ir ļoti gleznains reģions, kurā atrodas neskaitāmi ezeri, kurus ieskauj kalni un aizas. Invernesai ir raksturīga tradiocionālā skotu arhitektūra un kultūra. Par neatņemamu Skotijas kultūras sastāvdaļu ir kļuvuši skotu svārki, dūdas un tās neatkārtojamā daba.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Invernesa
Lidojums atpakaļ : Invernesa – Londona – Rīga

  • 05.10 – 14.10 €84 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €104 (10 dienas)
  • 09.10 – 14.10 €87 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €107 (6 dienas)
  • 06.10 – 14.10 €89 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €109 (9 dienas)
  • 12.10 – 28.10 €93 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €113 (17 dienas)
  • 05.10 – 21.10 €94 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €115 (17 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Invernesu Skotijā

 

Aviobiļetes meklē Wizzair un EasyJet mājaslapās

 

Lētas viesnīcas Invernesā Skotijā

Viesnīca Invernesā tikai par €49 diennaktī! Piedāvājumu meklē šeit!

 

 

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Nevēlies veltīt laiku ceļojuma plānošanai? Izvēlies kādu no gatavajiem ceļvežiem:

Nevēlies tērēt laiku ceļojuma plānošanai? Izmanto “Piedzīvojumu ceļveži” ????️ sagatavoto ceļojuma plānu! Ietaupīsi laiku un ceļojuma laikā piedzīvosi un atklāsi vairāk. ????️????️

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: