Lēti lidojumi no Rīgas uz Spānijas pilsētu Bilbao novembrī sākot no €92 (turp-atpakaļ)!  Neskaitot slaveno Gugenhaima muzeju, pilsēta ir mājas arī Bilbao Daiļamatniecības muzejam, kurš tiek uzskatīts par vienu no labākajiem Spānijā, un Bilbao Grīvas Kuģniecības muzejam Nervijonas upes krastā, kas vēl nesen pie sevis uzņēma izstādi – RMS Titanic. Muzeji ir tikai viena no pilsētas piedāvātajām aktivitātēm. Viens no tūristu iecienītākajiem objektiem ir viduslaiku vecpilsēta ar mazām ieliņām, veikaliņiem, kā arī vēstures pieminekļiem. Neskaitot tradicionāli populārās sporta spēles, futbolu un basketbolu, Bilbao, pateicoties savai izdevīgajai atrašanās vietai, piedāvā arī dažādas brīvdabas aktivitātes. Kempings, tāpat kā klinšu kāpšana, ir populāra nodarbošanās tuvējos kalnos.

 

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Vīne – Bilbao
Lidojums atpakaļ : Bilbao – Londona – Rīga

  • 06.11 – 11.11 €92 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €100 (6 dienas)
  • 13.11 – 28.11 €92 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €100 (16 dienas)
  • 06.11 – 15.11 €99 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €107 (10 dienas)
  • 20.11 – 28.11 €102 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €110 (6 dienas)
  • 06.11 – 17.11 €107 ar WIZZ Discount club karti, bez WDC €125 (12 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Bilbao Spānijā

Aviobiļetes meklē Ryanair, Wizzair, Vueling un AirBaltic mājaslapās

Lētas viesnīcas Bilbao Spānijā

Viesnīca Bilbao par 45 diennaktī! Piedāvājumu meklē šeit!

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: