Lētas aviobiļetes no Rīgas uz Peskāru sākot no €85 (turp-atpakaļ)! Peskāra atrodas Itālijā, Abruco reģionā un Adrijas jūras krastā. Oktobrī temperatūras stabiņš Peskārā var uzkāpt līdz aptuveni 23 grādiem – ne pārāk karsti, ne pārāk auksti! Pilsēta ir pazīstama ar savu šarmanto arhitektūras mikstūru starp jūgendstila un monumentālisma stiliem, kā arī pilsētas sabiedriskā daļa ir nostāk no vecpilsētas, kas ļauj doties mierpilnās pastaigās, lai to izpētītu. Peskāra ir pazīstama arī ar prestižiem itāļu restorāniem, kur baudīt neaizmirstamus gastronomiskos brīnumus!

 

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Varšava – Peskāra
Lidojums atpakaļ : Peskāra – Londona – Rīga

  • 07.10 – 10.10 €85 (4 dienas)
  • 07.10 – 21.10 €87 (15 dienas)
  • 07.10 – 11.10 €87 (5 dienas)
  • 07.10 – 14.10 €90 (8 dienas)
  • 14.10 – 21.10 €91 (8 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

Lētas aviobiļetes uz Peskāru

Aviobiļetes meklē Ryanair mājaslapā

 

Lētas viesnīcas Peskārā Itālijā

Viesnīca Peskārā tikai par €46 diennaktī! Piedāvājumu meklē šeit!

Tuvu vai tālu – ceļo ar Luminor Black

Ceļojumu apdrošināšana, bezmaksas skaidras naudas izņemšana un vēl! Izbaudi visas priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Black karti bez kredītlimita. Limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

Atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: