Izdevīgi lidojumi no RĪgas uz Spānijas dienvidu pilsētu Sevilju – sākot no €55 (turp-atpakaļ)! Sevilja jeb Seviļa ir pilsēta Spānijas dienvidos, Gvadalkiviras upes krastos. Spānijas dienvidu kultūras, mākslas un finanšu centrs. Andalūzijas un Seviljas provinces galvaspilsēta. Sevilja slavena ar flamenko mūziku, saldumiem un Svētās nedēļas svētku procesijām. Ceļojuma laikā starp pārējiem apskates objektiem noteikti vajadzētu iekļaut Seviljas pili un tās krāšņo dārzu, Seviljas katedrāli, Spānijas laukumu un slaveno pulksteņa torni “Giralda”.

Vairāk par apskates vietām Seviļā lasi mūsu rakstā šeithttps://tripthis.eu/blogi/piecas-apskates-vietas-madeir

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Rīga – Londona – Seviļa
Lidojums atpakaļ : Seviļa – Londona – Rīga

  • 15.01-17.01 €55 (3 dienas)
  • 10.01-17.01 €66 (8 dienas)
  • 11.01-17.01 €68 (7 dienas)
  • 13.01-17.01 €69 (5 dienas)
  • 12.01-17.01 €69 (6 dienas)
  • *Biļešu cenas var mainīties

Piemērs biļešu cenām:

aviobiļetes uz seviļu

Aviobiļetes meklē aviokompāniju MĀJASLAPĀs

Atbalsti tripthis portāla attīstību!

Atbalsti TripThis portāla administrāciju meklējot un publicējot aviobiļešu un ceļojumu piedāvājumus, kā arī atbalsti portāla uzturēšanu un turpmāku attīstību, attīstot jaunus darbības virzienus. Atbalstīt mūs vari šeit – https://www.buymeacoffee.com/tripthiseu

Labākos un izdevīgākos naktsmītņu piedāvājumus meklē HOTELSCOMBINED:

Salīdziniet tūkstošiem naktsmītņu iespējas izmantojot pasaules lielāko naktsmītņu meklēšanas platformu, ietaupi savu naudu un laiku ar Hotelscombined. Salīdzini un izvēlies savu brīvdienu nakstmāju tieši Hotelscombined.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās vairāk nekā trīs stundas, pārbaudi vai Tev pienākas kompensācija līdz pat €600! TripThis iesaka pārbaudīt to pie SkyCop.

Kā uzzināt par lētām aviobiļetēm un akcijām pirmajam?

Lai nepalaistu garām lētas aviobiļetes un izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, Mēs iesakam sekot TripThis FacebookTwitterInstagram un TikTok.

atrodi apskates un izklaides iespējas:

Atrodi labākās apskates un izklaides iespējas pilsētā izmantojot Getyouguide. Getyourguide ir lielākais portāls, kur iespējams iegādāties ieejas biļetes un citus piedzīvojumus.

Labākos un izdevīgākos auto nomas piedāvājumus meklē: