Lēti lidojums no VIļņas uz Japānas galvaspilsētu Tokiju janvārī – februārī sākot no €395 (turp-atpakaļ). Lai arī Tokiju tradicionāli uzskata par biznesa un darījumu centru, pēdējā desmitgadē tā strauji ir kļuvusi populāra arī tūristu vidū. Starp apskates objektiem Tokijā noteikti vajadzētu iekļaut vairākas augstceltnes no kurām uz pilsēt paveras lielisks skats – Tokijas tornis, Tokijas Debesu koks. Tokija ir viena no septiņām pilsētām pasaulē, kurā ir Disnejlenda, kas noteikti būtu jāiekļauj apskates objektu sarakstā, it īpaši, ja ceļo ar bērniem. Lai izbaudītu Tokijas autentiskumu apmeklē arī Meidzi sintoistu svētnīcu un Ueno parku, kuru rotā neskaitāmi Japānu ķirši, savukārt, ja vēlies izbaudīt arī pilsētas metropoli un debeskrāpjus ,tad apmeklē pilsētas centru, jo Tokija ir viena no pasaules lielākajām pilsētām – tajā dzīvo vairāk kā 13 miljoni cilvēku.

LIDOJUMU DATUMI:

Lidojums turp: Viļņa – Stambula – Tokija
Lidojums atpakaļ : Tokija – Stambula – Viļņa

  • 21.01-02.02 €395 (13 dienas)

*Biļešu cenas var mainīties

lidojums uz tokiju

 

Aviobiļetes no rīgas uz Tokiju meklē šeit

viesnīca Tokijā

4* viesnīcā Tokijā septiņām divpadsmit tIKAI PAR €344 NO CILVĒKA! VIESNĪCAS PIEDĀVĀJUMU MEKLĒ ŠEIT

(Piedāvājums viesnīcai no 21.01-02.02)

viesnīcu piedāvājumus tokijā meklē šeit:

Ja vēlies dzīvot pats savā dzīvoklī vai mājā, tad naktsmītņu rezervācijai izmanto Airbnb.com (jaunajiem lietotājiem €24 atlaide pirmajai rezervācijai)

airbnb atlaide

Auto noma Tokijā divpadsmit dienām TIKAI PAR €337 NO CILVĒKA ar iekļautu pilno apdrošināšanu! auto nomas PIEDĀVĀJUMU MEKLĒ ŠEIT

(Piedāvājums auto nomai no  21.01-02.02)

auto noma tokija

auto nomas piedāvājumus Tokijā meklē šeit: